Britney Spears i jej problemy psychiczne oraz niezdrowe zainteresowanie prasy kłopotami piosenkarki to niekończąca się opowieść. Głos w sprawie zabrała siostra Britney Spears ( 38 l.).

Britney Spears pokazała OKROPNE dłonie. Fani: zrób paznokcie!

Britney Spears znowu ma problemy

Britney Spears znów trafiła na pierwsze strony gazet. I bynajmniej nie chodzi o sukcesy na rynku muzycznym, tylko powracające problemy ze zdrowiem psychicznym. Zaniepokojeni fani piosenkarki twierdzą, że gwiazda jest więziona we własnym domu i utworzyli nawet ruch #FreeBritney na rzecz jej uwolnienia. Sama zainteresowana konsekwentnie milczy, co wielbiciele interpretują jako wołanie o pomoc.

Britney Spears jest WIĘZIONA? Gwiazda zabrała głos


Jamie Lynn Spears (29 l.)
opublikowała na swoim Instagramie tweeta Helsey, w którym piosenkarka odniosła się do ostatnich problemów Kanye Westa. Gwiazda napisała:

Teraz bez żarów. Poświęciłam całą karierę, żeby edukować ludzi na temat zabudzeń dwubiegunowych i jestem przerażona tym, co widzę. Prywatne opinie o innych odkładamy na bok, epizod maniakalny to nie żart. Jeśli nie możesz dać zrozumienia ani sympatii, daj ciszę – napisała piosenkarka.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Jamie Lynn Spears (@jamielynnspears)

Britney Spears ma NOWĄ fryzurę: W końcu to zrobiłam

Do jej słów odniosła się Jamie Lynn:

Jeśli masz do czynienia z chorobą psychiczną lub opiekujesz się osobą chorą, to wiesz, jak ważne jest uszanowanie sytuacji z zachowaniem prywatności jej oraz jej rodziny, która stara się chronić swoich bliskich, bez względu na to, co może wydawać się opinii publicznej i jako społeczeństwo musimy nauczyć się tego samego.

Obserwatorzy szybko podchwycili temat i zaczęli dopytywać o zdrowie Britney Spears, sugerując, że gwiazda zmaga się z poważnymi problemami. Jamie Lynn odpisała w ostrym tonie:

Nie masz prawa niczego zakładać niczego na temat zdrowia mojej siostry, a ja NIE mam prawa mówić o tym ani o jej sprawach osobistych. Jest silną, złą, niepowstrzymaną kobietą, a to jedyna rzecz, która jest OCZYWISTA – napisała Jamie Lynn.  Britney Spears przebywa w swoim domu w Malibu pod kuratelą ojca. Zarządza on jej wartym 59 mln dolarów majątkiem i podejmuje wszystkie decyzje dotyczące jej życia prywatnego i kariery.

Britney Spears zdradziła, jak dba o zdrowie podczas epidemii koronawirusa

Myślicie, że Jamie Lynn mówi prawdę?