Paris Hilton twierdzi, że czuła się „źle”, kiedy jej były chłopak Rick Salomon poprosił ją, by nagrała z nim seks taśmę. Hilton ujawnia w swojej nadchodzącej książce „Paris: The Memoir”, że pokerzysta naciskał na nią, by nakręciła wideo w 2001 roku.

Często powtarzał, że robi to z innymi kobietami, ale ja czułam się z tym dziwnie i nieswojo. Zawsze mu mówiłam: »Nie mogę. To za dużo – pisze w książce.

Paris Hilton ujawniła, że została odurzona narkotykami i wykorzystana przez starszego mężczyznę, gdy miała 15 lat

Paris Hilton przymuszona do nagrania sekstaśmy

Paris Hilton wspomina, że kiedy miała wówczas 19 lat, Salomon groził, że „znajdzie kogoś”, kto będzie uprawiał z nim seks przed kamerą.

Powiedział mi, że jeśli tego nie zrobię, z łatwością znajdzie kogoś, kto to zrobi, i to była najgorsza rzecz, o jakiej mogłem pomyśleć – zostać rzuconym przez tego dorosłego mężczyznę, ponieważ byłam głupim dzieciakiem, który nie wiedział, jak grać w gry dla dorosłych – pisze o słynnym graczu, który jest od niej o ponad 10 lat starszy.

Hilton mówi, że błagała Salomona, którego nie wymienia z nazwiska, ale nazywa przezwiskiem „Scum”, aby nie wypuszczał taśmy. Mimo tego odmówił, co sprawiło, że poczuła się tak, jakby jej „życie się skończyło”, a jej „ja”, wartość” została zniszczona:

Powiedział, że ma pełne prawo sprzedać coś, co do niego należało – coś, co miało dużą wartość finansową — pisze o kasecie, która została wydana w 2004 roku. Oczywiście więcej niż moja prywatność. Moja godność. Moja przyszłość. Ogarnął mnie wstyd, strata i przerażenie.

Paris Hilton zanim poznała swojego męża myślała, że jest aseksualna

Teraz 42-letnia Hilton pisze, że relacje, które próbowała odbudować z rodzicami i rodzeństwem, „natychmiast legły w gruzach”:

Moja mama po prostu skuliła się w łóżku i tam została — wspomina. Mój tata, czerwony na twarzy i wściekły, odbierał telefony, dzwonił do prawników, dzwonił do spin doktorów, próbując pomóc mi zebrać jakąkolwiek nadzieję na kontrolę szkód.

Rzeczywiście na wiele lat wizerunek Paris Hilton został nadszarpnięty, jednak znacznie się poprawił po emisji reality show wraz Nicole Richie. Od tego czasu wyszła za mąż za Cartera Reuma. Para niedawno powitała swoje pierwsze wspólne dziecko, chłopca o imieniu Phoenix, za pośrednictwem surogatki.

IG: parishilton

IG: parishilton

IG: parishilton