Igor Herbut od paru lat jest w związku z Małgorzatą Dacko – byłą menadżerką zespołu LemOn, a obecnie producentką telewizyjną. Tydzień temu para powitała na świecie pierwsze dziecko, syna.

W poniedziałek 15.07.2019 o godzinie 19:00 na Świat przyszedł nasz syn.
Jest zdrowy i piękny! To co się wydarzyło, i dzieje się, jest bardzo zbliżające, magiczne, jasne, niewiarygodne i piękne. Kocham Cię synku. Kocham Cię Małgosiu.

– napisał Herbut

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

To co się wydarzyło, i dzieje się, jest bardzo zbliżające, magiczne, jasne, niewiarygodne i piękne. W poniedziałek 15.07.2019 o godzinie 19:00 na Świat przyszedł nasz syn. Jest zdrowy i piękny! 🙂 Kocham Cię synku. Kocham Cię Małgosiu. Dziękujemy za każde wsparcie i modlitwy! Dziękuję szczególnie Monice Droździel za przeprowadzenie wspaniałego porodu, rady, obecność, wiedzę, stanowczość a zarazem łagodność. Jesteś genialna! Ogromne podziękowania za prowadzenie nas od początku w wybitny sposób, dla Pani Anny Kajdy. Pani doktor, kłaniam się z wyrazami ogromnego szacunku. Profesorowi Pawłowi Kamińskiemu dziękuję serdecznie za spokój i Pana szalenie ważne decyzje i myśli. Dziękuję całemu wspaniałemu personelowi Szpitala św. Zofii, który o nas dbał. Czuliśmy się bardzo bezpiecznie, przemiło i wyjątkowo. Jesteście wspaniali! Podziękowania dla Angeliki Niczyporuk, pani Emilii Kaczyńskiej , pani Doroty Dróżdż, Pani Ani Jakubik, Karoliny Mossakowskiej, Izy Mietki, Marty Plucinskiej, i dla wszystkich, którzy obdarowywali nas usmiechami i pomocą! 🖤

Post udostępniony przez Igor Herbut (@aigorek)

Partnerka wokalisty jest tak szczęśliwa, że nie straszne jej pokazać brzuszek już tydzień po porodzie. Bynajmniej na zdjęciu widać, że Małgorzata uniknęła nieznośnych rozstępów, a brzuszek szybko wraca do swoich rozmiarów.

Facebook mnie spytał, co słychać!
Od czego by tu zacząć?

Najwspanialszy tydzień w życiu …
Bez pamięci zakochana

– napisała na Facebooku Małgorzata Dacko.

igor3
igor2 igor