Życie Patrycji Kazadi od jakiegoś czasu nie jest łatwe – gwiazda jakiś czas temu wyznała, że cierpiała na zaburzenia odżywiania, doświadczyła bodyshamingu ze strony internautów, a także jak się okazało, cierpi na choroby autoimmunologiczne.

Patricia Kazadi o zaburzeniach odżywiania: „Potrafiłam najeść się tak, że potem chciało mi się wymiotować”

Patrycja Kazadi ma poważne problemy ze zdrowiem!

Od dłuższego czasu aktorka i prezenterka toczy „batalię o zdrowie”, podczas której zdążyła już wylądować w szpitalu i przejść zakażenie koronawirusem. Jak pisała w listopadzie na Instagramie jej organizm ciężko przeszedł COVID-19 z powodu długotrwałego osłabienia i innych chorób:

Po mojej dwuletniej prawie już batalii zdrowotnej myślałam, że nic nie jest w stanie mnie już złamać. Myliłam się, ostatnie dwa tygodnie przeczołgały mnie jak nigdy dotąd. Ze względu na moje problemy zdrowotne, choroby autoagresywną i autoimmunologiczną, moje ciało po miesiącach wyjaławiania lekami oraz operacjami nie poradziło sobie z wirusem, tak jak powinno i atakował on po kolei wszystkie moje narządy

 

Patrycja Kazadi ma powikłania po zakażeniu COVID-19

Patricia Kazadi ujawniła, dlaczego przytyła. Jest CHORA!

Teraz okazuje się, że od tamtego wpisu Patrycja Kazadi długo dochodziła do siebie i nie ruszała się na krok z domu. Dopiero teraz po raz pierwszy od dłuższego czasu była zmuszona przywitać się ze światem zewnętrznym, ponieważ czekały ją kolejne wizyty lekarskie i badania. W najnowszych instagramowych stories postanowiła zrelacjonować fanom swoją „wycieczkę”:

Pierwszy dzień wychodny dzisiaj… Jadę na rezonans. Nie znoszę tego badania, bo mam klaustrofobię. Trzymajcie kciuki.

Później czekały ją kolejne serie badań:

Przeżyłam. Mały ucisk w klatce piersiowej i mini atak paniki, ale dałam radę. Niestety, to dopiero pierwsza część z trzech. Ale jak już to przerobię, mam nadzieję nigdy więcej.

Na koniec aktorka pożaliła się, że nadal zmaga się z powikłaniami po COVID-19 i męczy ją nawet najmniejszy wysiłek fizyczny. Zaapelowała również, by dokładnie się badać po odchorowaniu koronawirusa.

Miały być trasy koncertowe, kawior, szampan, ale jest koncertowe tournée po lekarzach. Głowa, serce, nerki. Sprawdzajcie je koniecznie po przebytym COVID-19. Koniecznie. Forma jak u trabanta z pierdzącą rurą wydechową. Serce wali mi z prędkością światła po przejściu dwóch kroków tylko. Ale najważniejsze jest to, że jestem na dobrej drodze do powrotu do pełni sił. W to wierzę. Jutro wracam do pracy

Patrycja Kazadi ma poważne problemy zdrowotne!

fot. Instagram: kazadi_official

 

scena z: Patrycja Kazadi, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Patrycja Kazadi, Nick Sinckler, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Witold Paszt, Patrycja Kazadi, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Patrycja Kazadi