Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński przez 14 lat tworzyli zgraną parę. I choć w mediach pisano niekiedy o kryzysach w ich związku, ostatecznie udawało im się wychodzić z „dołków”. A przynajmniej tak wydawało się fanom. Nic więc dziwnego, że informacja o definitywnym rozstaniu artystów zaskoczyła opinię publiczną. Od początku 2023 roku córka Grzegorza Markowskiego była więc singielką. Piszemy była, ponieważ kilka tygodni temu wokalistka udzieliła wywiadu, w którym przyznała, że ponownie jest zakochana!

Doda wyczyściła konto byłemu mężowi: „Zostawiłam mu złotówkę”

Patrycja Markowska pokazała nowego partnera na Instagramie!

Kto podbił serce Patrycji? Cóż, te informacje wciąż pozostają tajemnicą. W jednym z ostatnich wywiadów wokalistka przyznała jedynie, że kogoś poznała i że znowu czuje motyle w brzuchu.

Poznałam kogoś i czuję się jak nastolatka. To odkrywcze przekonać się, że nie ma złego wieku na miłość. Zamknęłam poprzedni rozdział – powiedziała „Twojemu Stylowi”.

„To była miłość od pierwszego usłyszenia”. Historia Iwony Pavlović i Wojciecha Oświęcimskiego

Teraz Patrycja poszła o krok dalej i… pokazała zdjęcie nowego ukochanego na Instagramie! Co prawda nie zobaczymy na nim twarzy mężczyzny, ponieważ zasłonięta została kowbojskim kapeluszem, ale zauważymy radość na twarzy artystki.

Co na tę fotografię mówią fani? Pod nowym postem Markowskiej pojawiły się wyłącznie pozytywne komentarze. Większość osób zwróciła uwagę, że to słodkie ujęcie i życzyła parze wiele szczęścia.

I my się pod tymi ciepłymi słowami podpisujemy! Czekacie na więcej?

Katarzyna Bosacka u Małgorzaty Ohme mówi o rozstaniu po 26 latach małżeństwa

Patrycja Markowska, SK:, , fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA

Patrycja Markowska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Patrycja Markowska, Jacek Kopczyński, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA