Patrycję Tuchlińską i Józefa Wojciechowskiego dzieli aż 48 lat różnicy. Dwa lata temu doczekali się wspólnej pociechy, syna Augusta. Właściciel J. W. Construction wcześniej był związany z 37 lat młodszą Laurą Michnowicz.

Patrycja Tuchlińska żyje w bajecznej posiadłości pod Warszawą. Palmy, basen i złoto

Blogerka ponownie chwali się luksusem?

Patrycja Tuchlińska miała zaledwie 23 lata, kiedy poznała Wojciechowskiego. Modelka już od młodego wieku była otoczona luksusem, drogimi samochodami i bajecznymi podróżami. Szybko zaczęła mieszkać w wielkiej posiadłości partnera pod Warszawą.

Jakie życie wiodła Patrycja Tuchlińska przed związkiem z miliarderem? Podróże, studia, przyjaciele…

Blogerka często udziela się w mediach społecznościowych. Jej profil obserwuje ponad 60 tysięcy osób. Na jej Instagramie możemy zobaczyć bajkowe życie młodej kobiety, która lubi pokazywać światu luksusu, w jakim żyje.

Patrycja Tuchlińska pochwaliła się choinką w swoim gigantycznym domu

Teraz na swoim InstaStories zamieściła relację z imprezy firmowej swojego partnera – milionera. Na zdjęciach i filmikach z tego wydarzenia mogliśmy zobaczyć głównie Influenerkę, która pokazywała fanom swój outfit wieczoru. Miała na sobie złotą, długą suknię z odkrytymi ramionami. Dopełnieniem stylizacji była niecodzienna torebka oraz złote buty. Włosy upięła w wysokiego koka.

IG/patrycja.tuchlinska

IG/patrycja.tuchlinska

IG/patrycja.tuchlinska

IG/patrycja.tuchlinska

IG/patrycja.tuchlinska

IG/patrycja.tuchlinska