Józef Wojciechowski od kilku lat jest w związku z 48 lat młodszą Patrycją Tuchlińską. Dwa lata temu doczekali się wspólnej pociechy, syna Augusta. Właściciel J. W. Construction wcześniej był już żonaty z piękną blondynką. Co się dziś z nią dzieje?

Patrycja Tuchlińska żyje w bajecznej posiadłości pod Warszawą. Palmy, basen i złoto

Co dziś robi była żona Józefa Wojciechowskiego?

Józef Wojciechowski wcześniej był również związany ze sporo młodszą kobietą, bo aż o 37 lat młodszą Laurą Michnowicz. Pobrali się w 2013 roku, ale jeszcze przed ślubem doczekali się dwóch synów: Alana i Alexa.

Kobieta przed poznaniem miliardera pracowała jako modelka, a na koncie miała tytuły Miss Publiczności oraz Miss Media podczas wyborów w Koszalinie 2005 roku.

Pierwsza żona Józefa Wojciechowskiego była od niego młodsza o 37 lat! Tak dziś wygląda Laura Michnowicz (ZDJĘCIA)

Dziś 39-letnia kobieta wychowuje już trójkę pociech, bo w kolejnym związku doczekała się córeczki Alicji. Obecnie jest dość aktywna w mediach społecznościowych, gdzie promuje siebie jako instruktorka medytacji.

Można też zauważyć, że Laura Michnowicz przeszła sporą metamorfozę od czasu rozstania z właścicielem J. W. Construction. Swoje blond włosy zamieniła na jasny brąz, zrezygnowała też z mocnego makijażu na rzecz naturalnego look’u.

Wakacje Patrycji Tuchlińskiej dobiegły końca. Luksusowy kurort z miliarderem, potem urlop z przyjaciółkami

Fot. Instagram/michnowiczlaura

Józef Wojciechowski, SK:, , fot. AKPA/AKPA

Józef Wojciechowski, Laura Michnowicz, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

: Józef Wojciechowski, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

pasekkozak