Patrycja Tuchlińska i Józef Wojciechowski od kilku lat tworzą dość kontrowersyjny związek, przede wszystkim za sprawą dużej różnicy wieku. Miliarder jest starszy od swojej partnerki aż 48 lat i na dodatek trzy lata temu doczekali się syna Augusta.

Patrycja Tuchlińska pokazała rodziców. Spędziła z nimi Sylwestra

Tuchlińska świętuje urodziny Józefa Wojciechowskieg

Ostatnio (17 stycznia) słynny deweloper Józef Wojciechowski świętował 77 urodziny. Jego młoda ukochana Patrycja Tuchlińska z tej okazji wyprawiła rodzinne przyjęcie na jednym z najwyższych pięter Burdż al-Arab – to jeden z najbardziej luksusowych hoteli na świecie.

Widzimy, że pokój hotelowy jest wypełniony kwiatami i prezentami, a nawet udekorowany czerwonymi balonami w kształcie serc. Miliarder miał też zapewniony duży tort z dwoma siódemkami.

Na jednym ze zdjęć można zauważyć, że Wojciechowski dostał mały upominek z logiem Dolce & Gabbana. Jak myślicie, co mógł dostać?

Patrycja Tuchlińska wspiera swojego milionera na imprezie firmowej. Odpowiednio się ubrała?

Trzeba przyznać, że urodziny w Burdż al-Arab musiały słono kosztować. Ten 7-gwiazdkowy hotel jest ikoną Dubaju i spełnia wszystkie na najwyższym poziomie zachcianki swoich gości. Podobno łóżka są tak wygodne, że nie chce się z nich wcale wychodzić, a wszystkie apartamenty mają co najmniej 169 m kw, a ten najbardziej luksusowe posiadają złote i złocone elementy wyposażenia. A z ciekawostek, każdy z gości ma własnego lokaja, kucharza, dodatkową ochronę, samochód i kierowcę. A na samej górze jest lądowisko dla śmigłowców.

Patrycja Tuchlińska żyje w bajecznej posiadłości pod Warszawą. Palmy, basen i złoto

Doba dla jednej osoby wychodzi od 1300 dolarów, czyli około 5 tys. złotych. Luksusowe apartamenty kosztują nawet 24 000 dolarów za dzień pobytu.

@adamrikys Let me show you the rooms at the Burj Al Arab in Dubai. So much gold! #dubai #gold #luxury #burjalarab #burjalarabhotel ♬ original sound - Adam Rikys