Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka 26 lipca obchodzili drugą rocznicę ślubu. Z tej okazji była Miss Polonia pokazała niepublikowane wcześniej zdjęcia ze ślubu, ale też pokazała, jaki prezent wręczył jej mąż. Uroczo!

Paulina Krupińska zdradziła, do jakiego aktora jest podobny jej mąż: „Jak dwie krople wody”

Ślub Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka choć obchodzili drugą rocznicę, to związani są ze sobą znacznie dłużej, bo od 2014 roku. Rok później powitali na świecie swoje pierwsze dziecko – córkę Antoninę, a w 2017 roku – syna Jędrka.

Wiele osób uważało, że para zatem powinna się pobrać i nie brakowało pytań, kiedy to się stanie. Aż w końcu, w lipcu 2018 roku, okazało się, że Krupińska i Karpiel-Bułecka pobrali się w tajemnicy! Celebrytka i muzyk pochwalili się tym zaraz po ceremonii i dodali wspólne zdjęcie z obrączkami. Jak przyznała była Miss Polonia, chciała to jak najdłużej trzymać w sekrecie, ale bała się, że uprzedzą ją paparazzi.

Z pozoru zwykłe zdjęcie, a wywołało BURZĘ! Za co oberwała Krupińska?

Paulina Krupińska pokazała prezent od męża

Sebastian Karpiel-Bułecka nie zapomniał o rocznicy ślubu i wręczył ukochanej uroczy prezent – bukiet czerwonych róż i balona w kształcie serca. Celebrytka pozując z uśmiechem, pochwaliła się podarunkiem od małżonka. Słodko, prawda?

Paulina Krupińska pokazała prezent od męża

Paulina Krupińska/fot. Instagram/pkrupinska

ZOBACZ TEŻ:

Paulina Krupińska pokazała bardzo prywatny moment Sebastiana Karpiela-Bułecki z córką Antosią

Paulina Krupińska w bikini: BOGINI – piszą internauci