Plotki o tym, że Paulina Krupińska (29 l.) jest w drugiej ciąży, krążą po internecie od wielu tygodni.

Paparazzi sprzedają zdjęcia, na których widać, że partnerka Sebastiana Karpiela-Bułecki nie wygląda tak, jak zwykle. Portale podają nawet płeć dziecka, które ma przyjść na świat. Podobno będzie to chłopiec.

Czytaj też: Paulina Krupińska ma NOWĄ fryzurę (Instagram)

Sami rodzice nie dzielą się publicznie radosną nowiną. Ostatnio jednak Paulina nawiązała do tematu kolejnych dzieci w rozmowie z Marzeną Rogalską w jej programie Rogalska od kuchni na falach kanału Złote przeboje.

Krupińska nie ukrywa, że marzyła z partnerem o drugim dziecku – głównie ze względu na szczęście Tosi, najstarszej córeczki:

– Sebastian i ja podkreślaliśmy zawsze, że nie powiedzieliśmy ostatniego słowa w kwestiach rodzicielstwa. Tak naprawdę chciałam, żeby Tosia miała brata albo siostrę. Życie jedynaka wydaje mi się takie bardziej smutne. Jak rodzice odchodzą, to zostaje ci najbliższa rodzina, to jest rodzeństwo brat albo siostra – mówiła Miss.

Celebrytka dodała, że bardzo wcześnie myślała o macierzyństwie. Jednak dopiero odpowiedni kandydat na ojca sprawił, że postanowiła zostać mamą. Zanim związała się z Sebastianem, Krupińska spotykała się z bratem Alicji Bachledy-Curuś, Tadeuszem Bachledą-Curuś.

Czytaj: Ten strój tylko podsyci plotki o ciąży Pauliny Krupińskiej (ZDJĘCIA)

– Ja bardzo szybko chciałam mieć dziecko, tylko wcześniej mi się taki kandydat nie trafił. W końcu ten góral się zdecydował, pojawił się w moim życiu. Wszystkie znaki na niebie i ziemi dawały jakieś sygnały i nas połączyły. I dzięki temu, że poznałam Sebastiana, mogłam te marzenia zrealizować – zdradziła Paulina.

Trzymamy kciuki za spełnienie marzeń o dużej rodzinie.

Paulina Krupińska mówi o drugiej ciąży

Paulina Krupińska mówi o drugiej ciąży

Paulina Krupińska mówi o drugiej ciąży

Paulina Krupińska mówi o drugiej ciąży

Paulina Krupińska mówi o drugiej ciąży

Paulina Krupińska mówi o drugiej ciąży