Cezary Pazura, mimo rozstania z (byłą) żoną, Weroniką, zawsze serdecznie się o niej wyrażał i bronił na łamach prasy. Weronika nie ukrywała, że nadal tęskni za aktorem.

Wszyscy, którzy patrzyli na zdjęcia Pazury z coraz to innymi kobietami, uważali, że aktor chce sie po prostu wyszaleć i cieszyć wolnością. Tak samo myśleli o romansie z 20-letnią (dwa lata starszą od jego córki!) Miss Małopolski Hair 2007, Edytę Zając (więcej informacji i zdjęcia tutaj). I, jak się okazuje, racji nie mieli.

Znajomi nowej partnerki aktora podkreślają, że nie jest ona \”laseczką z dyskoteki\”.

– To bardzo spokojna i poważna, jak na swój wiek, młoda kobieta – mówi jej znajoma. – Doskonale wie, czego chce od życia i trzyma się tego. Psychicznie dałabym jej 27, 28 lat. Studiuje na Uniwersytecie Jagiellońskim, pochodzi z dobrej rodziny. Umie zajmować się domem i opiekować mężczyzną.

Osoba z managementu aktora mówi, że on też bardzo poważnie traktuje ten związek. Razem wyremontowali dom, zamieszkali, ale podobno szukają czegoś mniejszego tylko dla siebie. Mówią nawet głośno o tym, że marzą o wspólnych dzieciach.

Twoje Imperium wróży nawet ślub. Ale, jak to mówią, poczekamy, zobaczymy.