Wiosna zbliża się wielkimi krokami i wielu z nas chciałoby wysprzątać mieszkanie. Najlepiej szybko i sprawnie, prawda? Wypadałoby też odświeżyć garderobę i wyjąć wiosenne ubrania, które wiele miesięcy przeleżały na dnie szafy. Na szczęście istnieje urządzenie, które pozwoli szybko i dokładnie uprasować górę ubrań, a nawet świeżo uprane firanki i zasłony. Po obejrzeniu wideorelacji z testu generatora pary Philips PerfectCare 9000, który nagrała redaktorka naczelna zaprzyjaźnionego serwisu SuperMamy.pl, postanowiliśmy sprawdzić jego możliwości. Też jesteście ciekawi, czy to urządzenie rzeczywiście jest takie rewelacyjne? Sprawdźmy!

Zobaczcie wideo z testu generatora pary Philips PerfectCare 9000:

Philips PerfectCare 9000 – najlepszy przyjaciel zabieganych osób

Rewelacyjne działanie generatora pary Philips PerfectCare 9000 polega na precyzyjnych i ściśle kontrolowanych wyrzutach pary. Umożliwia je wbudowana kamera i… sztuczna inteligencja! Dzięki zakodowanych w pamięci różnych rodzajach materiałów generator rozpoznaje typ naszej tkaniny i odpowiednio dopasowuje idealną temperaturę i ilość pary. Efekt? Perfekcyjnie wyprasowane ubrania bez zagnieceń i przypaleń. Warto dodać, że pomimo potężnych wyrzutów pary, które mogą wynosić nawet 750g, generator pracuje bardzo cicho. Jest też niezwykle lekki (waży mniej niż kilogram), a prasowanie ułatwia gładka i odporna na zarysowania stopa SteamGlide Elite.

Philips PerfectCare 9000

Philips PerfectCare 9000

generator pary

Philips PerfectCare 9000

Prasowanie generatorem pary Philips PerfectCare 9000 jest też całkowicie bezpieczne dla naszych tkanin. Jeżeli nagle coś odciągnie nas od prasowania – chociażby kurier, pilny telefon albo sytuacja w kuchni – z powodzeniem możemy oderwać się od tej czynności. Wbudowany czujnik bezpieczeństwa wykryje, że nie używamy aktualnie urządzenia i schłodzi stopę do bezpiecznej temperatury, zaś po kilku minutach bezczynności całkowicie wyłącza generator.

Philips PerfectCare 9000

generator pary philips

Co jeszcze? Nie musimy pamiętać o odkamienianiu naszego generatora. Zadba o to sam! W odpowiednim momencie tylko przypomni o konieczności wylania wody zawierającej kamienny osad – i gotowe!

Sugerowana cena generatora pary Philips PerfectCare 9000 wynosi 3 279 zł i uważamy, że to urządzenie jest warte każdej złotówki.

 

Artykuł sponsorowany