Po latach przerwy niewątpliwie koniec 2021 roku należy do Adele. Długo zapowiadany album już za kilka dni ujrzy świato dziennie. By opowiedzieć, czego możemy się spodziewać po jej najnowszych nagraniach i o tym w jakiej aktualnie jest formie Adele wzięła udział w słynnym talk-show Oprah Winfrey.

Koncert inauguracyjny zacznie się od słynnego „Hello”.

Choć od ostatniego albumu „25” minęło już 6 lat, to właśnie na nim znajduje się wielki hit „Hello”. Piosenkarką stwierdziła, że tak właśnie zacznie telewizyjny koncert inauguracyjny na antenie telewizji CBS.

„Zawsze będę zaczynać od „Cześć” – powiedziała Oprze Winfrey. – Byłoby trochę dziwne, gdybym zaśpiewała go w połowie koncertu, wiesz? Więc tak, zaczynam od tego.

Adele wyjaśniła, że ​​„Hello” było „początkiem moich prób odnalezienia siebie, a nie wiedziałam jeszcze, co muszę w tym celu zrobić”.

„Nigdy nie chodziło o utratę wagi” – Adele zachwyca w Vogue’u zdjęciami i rozmową

W kolejnej części wywiadu opowiedziała, jak ważna jest dla niej piosenka, zauważając, że w swoich tekstach odnosi się do swojej przeszłości i przyszłości.

„Kiedy to pisałam, to była prawdziwa oda do polubienia, młodszej mnie, starszej mnie, wszystkich tych rzeczy” – powiedziała. „To po prostu piosenka o tym, że wciąż tu jestem”. Na przykład: „Cześć, wciąż tu jestem, nadal istnieję w każdym aspekcie mojego życia”. – powiedziała.

W ostatnim czasie w życiu Adele nastąpiło wiele zmian. Artystka rozwiodła się i zawalczyła o nową figurę o co za tym idzie totalnie inny wizerunek. Oprócz tego Adele rozpoczęła także nowy, jak twierdzi bardzo szczęśliwy związek.

Adele pierwszy raz pokazała chłopaka na Instagramie. Wokalistka wygląda oszałamiająco!

Sądząc po tym z jaką energią Adele zaprezentowała się w studiu, to jest niewątpliwie jej czas.

Pierwszy koncert promujący jej nowy album zobaczymy 14.listopada w amerykańskiej telewizji CBS, a jej płyta trafi do sprzedaży 19.listopada. Od tego momentu wokalistka rozpocznie tournée z koncertami na całym świecie.

To potwierdzone! Adele wraca po 6 latach z nowym singlem!

Czekacie na jej nowy album? My tak <3