Nie wiecie, kim jest Darek Dąbrowski?

Nie musicie jechać do Hiszpanii, aby się tego dowiedzieć. My czuwamy.

A jest po co – 26-letni Darek to nowy narzeczony 56-letniej hiszpańskiej aktorki, Any Obregon. I nowa gwiazda tamtejszych czasopism.

Na pytanie o Darka wszyscy się oburzają. Bo jak można być z Polski i nie wiedzieć, kim on jest? To w końcu nowa, śródziemnomorska para, porównywana z Beckhamami.

Kiedy wrócili ze wspólnej wycieczki z Ibizy, madryckie lotnisko Bajas pękało w szwach. Wszyscy chcieli zobaczyć na żywo pięknego, młodego Polaka.

Dariusz Mirosław Dąbrowski, bo tak brzmi jego pełne imię, pochodzi z Malborka. Jak na młody wiek przeszłość ma bujną i ciekawą: mieszkając we Francji był kochankiem Seanyn Avila, szefowej narkotykowego gangu. Sielanka skończyła się, kiedy w jej mieszkaniu znaleziono kilka kilogramów kokainy i Seanyn trafiła do więzienia. Darka również aresztowano, ale z braku dowodów zwolniono go po czterech miesiącach. Po tym incydencie Darek udał się na Ibizę, o której mówi się wyspa miłości. Płatnej miłości. A ściślej płatnego seksu. Tam nasz rodak dorabiał jako tancerz – ozdoba wieczorków panieńskich. „Dorabiał\” to właściwie kiepskie określenie – za 15-minutowy występ dostawał 200-300 euro. Nieźle, jak na pracę dorywczą.

Teraz został modelem i – przede wszystkim – narzeczonym znanej (acz przywiędłej) aktorki. Ją cieszy nie tylko młody źróbek w łóżku i na czerwonych dywanach, ale też odzyskana popularność.

– Dzięki Darkowi jestem prawdziwą gwiazdą – deklaruje dumnie Ana.

Pytanie tylko: ona, czy Darek?

TUTAJ możecie dokładniej przyjrzeć się zakochanej parze.