Rośnie temperatura wokół nowej płyty Christiny Aguilery. W czasie koncertu dobroczynnego gwiazda zaśpiewała nie do końca jeszcze oszlifowaną wersję piosenki Lift Me Up. W jakiej formie jest dziś piosenkarka, która wraca z albumem po czterech latach milczenia? Posłuchajcie i oceńcie.

Beyonce czy Madonna jako błękitne mieszkanki Pandory? Czemu nie. Magazyn Rolling Stone przerobił kilka gwiazd na androidalne istoty z filmu Jamesa Camerona Avatar. Efekty są bardzo interesujące.

Już wiadomo, kto wystąpi w finale krajowych eliminacji do konkursu Eurowizji. Oprócz Iwony Węgrowskiej z jej piosenką Uwięziona zaśpiewa energetyczna Anna Cyzon oraz ośmiu innych wykonawców. Listę uczestników znajdziecie tutaj.

Isabel żałuje, że wyszła za Kazia? Trwające kilka miesięcy małżeństwo Isabel z Kazimierzem Marcinkiewiczem przechodzi kryzys. Młodziutka żona byłego
premiera zamieściła na swoim blogu wpis, w którym daje delikatnie do zrozumienia, że czasem powiedzenie komuś \”tak\” może nas wpędzić w nie lada tarapaty. Szczegóły tutaj.

Dramat byłej żony Piotra Polka. Pech nie opuszcza byłej żony Polka, Hanny Polk. Najpierw została porzucona przez męża, później wygrała walkę z ciężką depresją i ułożyła sobie życie u boku Marka Kurkowskiego. Niestety, wydarzyła się tragedia. O szczegółach przeczytacie tutaj.

Natalia Lesz tak często pojawia się publicznie w towarzystwie swego menedżera, Darka Krupy, że w show-biznesowym światku huczy już od plotek na temat ich romansu. Czyżby mąż Górniak znalazł wsparcie na młodej piersi piosenkarki? Więcej przeczytacie tutaj.

Przed kim klęka Jolanta Pieńkowska? Coś tak dogłębnie poruszyło prezenterkę, że w czasie programu na żywo rzuciła się na kolana przed swymi gośćmi. Przed kim i dlaczego? Dowiecie się tutaj.

Joanna Jabłczyńska nie przestaje zachwycać swymi kształtami. Aktorka, która zaczynała od występach z Fasolkami, wyrosła na niezwykle urodziwą kobietę. Uwagę przykuwa zwłaszcza biust Jabłczyńskiej, na który mężczyźni mogą ponoć patrzeć bez przerwy. Popatrzcie i Wy.

Venus Williams założyła na kort majtki w kolorze czekolady. A że sama ma karnację podobną do tej pysznej słodkości, majtki \”zlały się\” z nią i powstał komiczny efekt. Zwłaszcza, gdy patrzyło się na pupę tenisistki z oddali. Zdjęcia znajdziecie tutaj.

Britney Spears jako pokiereszowana, szmaciana laleczka. Michael Jackson zmieniający maski. To tylko niektóre obrazy gwiazd z galerii absurdu,którą możecie obejrzeć tutaj.