W 2880 odcinku „Pierwszej miłości” (emisja 10 maja 2019) Melka spotyka prawnika Hiszpana (Piotr VIENIO Więcławski) – Łukasza Magnusa. W roli adwokata wystąpi popularny aktor Jan Wieczorkowski!

Jan Wieczorkowski pokazał swoją żonę (FOTO)

Nowa postać próbuje szantażować Melkę i namawia ją do wyłączenia się ze sprawy. Melka nie chce kontynuować rozmowy z mężczyzną. Jest przekonana, że ma mocne dowody na Hiszpana, które pozwolą skazać gangstera. Okazuje się jednak, że Hiszpan będzie mógł odpowiadać przed sądem z wolnej stopy. Wszystkie porwane dziewczyny, które miały świadczyć w sprawie o handel ludźmi, zostały zastraszone i odwołały swoje zeznania. Prawnik skutecznie realizuje swój plan, co jeszcze bardziej denerwuje młodą policjantkę. Co więcej zachowanie Łukasza sprawia, że Melka zaczyna wątpić w sens pracy w policji…

Pijany Wieczorkowski uderzył policjanta

Postać Łukasza Magnusa na dobre zagości w serialu. Prawnik, mimo pragnienia ojca, by ten nie integrował się z półświatkiem, wkroczył w niebezpieczne środowisko. Tak właśnie został obrońcą gangsterów. Jego relacja z Melką przerodzi się w coś silniejszego. Czy będzie to miłość..?

Nowe odcinki „Pierwszej miłości” od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00 na antenie Polsatu.