Ta edycja najlepszego muzycznego show jest wyjątkowa od samego początku. Pierwszy odcinek obecnego sezonu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi” emitowany był dokładnie w 10. rocznicę rozpoczęcia nadawania programu w Polsacie, a kilka tygodni później widzowie obejrzeli jubileuszowy 200. odcinek.

Fani zawiedzeni werdyktem jurorów w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”! „Totalnie nieśmieszny żart”

Finał programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Zmieniono zasady

W tym dniu zaśpiewała sama Marilyn Monroe w ciele Joanny Jabłczyńskiej, a na widowni rozbłysło od gwiazd, uczestniczących w poprzednich edycjach. Swoją obecnością zaszczycili m.in.: Joanna Liszowska, Marek Kaliszuk, Gosia Andrzejewicz, Michał Milowicz, Maciej Radek, Ania Rusowicz, Dariusz Kordek, Jacek Kawalec, Ewelina Flinta i Michalina Sosna.

Wpadka w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”? Lawina HEJTU po występie Katarzyny Skrzyneckiej

Wśród uczestników znaleźli się Najlepsi, czyli finaliści, wybrani z poprzednich sezonów. Cała ósemka zadbała o najwyższy poziom, zapewniając niekończące się emocje. Przez 9 odcinków śledziliśmy fenomenalne przemiany Katarzyny Skrzyneckiej, Aleksandry Szwed, Marii Tyszkiewicz, Barbary Kurdej-Szatan, Stefano Terrazzino, Kacpra Kuszewskiego, Filipa Lato i Mateusza Ziółko. Jurorzy mieli trudny orzech do zgryzienia, przydzielając punktację, bo nikt nie zasługiwał na niskie noty.

Do finału dotarli jednak: Maria Tyszkiewicz, Mateusz Ziółko, Stefano Terrazzino i Filip Lato.

O tym, kto stanie na podium zadecydują już wyłącznie Widzowie. Pierwszy raz w historii programu, w edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi” każdy będzie mógł oddać głos, wybierając swojego zwycięzcę. Głosowanie odbędzie się za pomocą sms-ów, a numery zostaną podane w trakcie emisji finału.

Doda w jubileuszowym 200 odcinku „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” (WIDEO)

Nagroda w wysokości 100 000 zł, którą otrzyma Najlepszy z Najlepszych przekazana będzie jak zawsze, na cele charytatywne, wybrane przez zwycięzcę. Tym razem zamiast Złotej Twarzy wręczona zostanie twarz wyjątkowa, bo Brylantowa, i to właśnie ją zabierze do domu finalista edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo. „Najlepsi”.