Podczas koncertu Celine Dion w Las Vegas na scenę wtargnęła pijana fanka, która rzuciła się w stronę piosenkarki – a właściwie w stronę mikrofonu. Jak się okazuje, chciała ona opowiedzieć wszystkim swoją historię. Jak zareagowała artystka?

Zaskakująca historia, która kryje się za największym przebojem Celine Dion

Celine Dione pozwoliła kobiecie mówić do mikrofonu i powstrzymała ochronę przed usunięciem fanki ze sceny. Okazało się, że powód był naprawdę ważny.

Najpierw było zamieszanie, później okazało się, że fanka jest bardzo pijana. Ostatecznie dostała do ręki mikrofon i zaczęła mówić. Chodziło o jej synka, który niedawno miał operacje przeszczepu szpiku. Kobieta zaczęła błagać na scenie ludzi, by zarejestrowali się w bazie jako potencjalni dawcy. Celine Dion była wzruszona gestem fanki, ponieważ obie łączy ogromna miłość do swoich dzieci.

Celine Dion ROZEBRAŁA SIĘ dla Vouge’a! (ZDJĘCIE)

Cała sytuacja na koncercie w Las Vegas zakończyła się tym, że fanka rzuciła się na Celine Dion i zaczęła ją obściskiwać, dodatkowo wyrywając mikrofon z ręki artystki. Do akcji wkroczyli ochroniarze, którzy chcieli ją powstrzymać, jednak wokalistka znowu ich powstrzymała. Pożegnała fankę słowami:

Obiecujesz mi, że będziesz ostrożna?

Później dwóch ochroniarzy poprowadziło kobietę z powrotem na widownie. Celine Dione okazała się bardzo empatyczną i współczującą artystką. Zachowała klasę 😉 Jak oceniacie jej reakcje?

Pijana fanka wtargnęła na scenę! Reakcja Dion zaskoczyła wszystkich

Pijana fanka wtargnęła na scenę! Reakcja Dion zaskoczyła wszystkich