Piotr Kraśko w poniedziałek opublikował zdjęcie z weekendowego wydania „Dzień Dobry TVN” na Instagram. Na jednym selfie pozują Kinga Rusin, Anita Lipnicka i EDYTA GÓRNIAK!.

Piotr Kraśko na Instagramie

Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein postanowili zmienić dziecku IMIĘ. Jak teraz będzie się nazywać?

To był bardzo ciekawy weekend w @dziendobrytvn 😊 – napisał dziennikarz.

Na fotkę męża z koleżankami szybko zareagowała Karolina Ferenstein-Kraśko.

W domu pranie jest i prasowanie! Koleżanki do pomocy też możesz zaprosić. Jest co robić przy trójce dzieci! – napisała żona.

@karolinaferenstein_krasko Właśnie wszystkie rozmowy były o dzieciach i prasowaniu. Jakbyś przy tym była. – odpisał Piotr.

Na komentarz odpowiedziała nawet Kinga Rusin: „ja to nawet odkurzyć mogę😜! Przecież wiesz😘”.

 fakt 😍😜 – odpisała Karolina.

Największym zaskoczeniem jest Edyta Górniak! Po pierwsze artystka ma konflikt z Kingą Rusin, która lata temu zadała jej nieodpowiednie pytanie w Dzień Dobry TVN, co nie spodobało się Edycie. Po drugie Górniak była przez jakiś czas w związku z Kraśko jeszcze przed ślubem z Karoliną Ferenstein.

Karolina Ferenstein-Kraśko na Instagramie: Podjęliśmy poważne postanowienie! ROZWÓD

View this post on Instagram

120 tysięcy za jedną lekcje jazdy konnej! To już pewne padł kolejny rekord i to na skale światową 💥🙈!!! Cała suma zostanie przeznaczona dla chorych dzieci podopiecznych @fundacjatvn „Nie jesteś sam”. My z @p_krasko z dumą i radością w pełnej gotowości do wykonania zadania, to będzie prawdziwa petarda💥 już układam plan jak oczarować darczyńcę @aldona_wejchert 😘🙏♥️😋 oczywiście w moim @galkowoskferensteinow! ………………. Ale rekordów na Charytatywnym Balu Fundacji TVN nie było końca podczas wszystkich licytacji zebrano rekordową sumę 2 mln – warto pomagać ! #charytatywnybalfundacjitvn @tvn.pl #wartopomagać

A post shared by Karolina Ferenstein-Kraśko (@karolinaferenstein_krasko) on