Piotr Mróz zdobył popularność dzięki rolom w serialach takich jak „Barwy szczęścia” oraz „Gliniarze”, a także dzięki wygranej w 12. edycji „Tańca z gwiazdami”. I to właśnie w programie poznał przeszłą żonę Agnieszkę Wasilewską.

Piotr Mróz szczerze o swojej duchowości! „Zawsze będę żywą reklamą wiary” (WIDEO)

Piotr Mróz grzmi na telewizje

Ostatnio reporter Kozaczka miał okazję porozmawiać z Piotrem Mrozem i skomentować ostatnią edycję „Tańca z gwiazdami„. Co myśli o udziale Dagmary Kaźmierskiej w programie? Dostało się telewizji, w której pracuje:

Tutaj troszeczkę się otworzyłem i mam nadzieje, że to nie wpłynie na moją sytuacje. Telewizja jest tak dziwnie nastawiona na komercje, na zasięgi…. pomijamy aspekt człowieczeństwa. Jeżeli ktoś czyni zło na wysoką skalę… postawmy się w sytuacji osób, które ta kobieta skrzywdziła, a rozmawiamy o krzywdach najwyższego kalibru, to nie jest tak, że ja kogoś wyzwałem. I teraz ten drugi człowiek, któremu ta kobieta mogła złamać życiorys, siedzi sobie i mówi: „gdzie jest ta sprawiedliwość” – tłumaczy.

Piotr Mróz OSTRO o szatańskich piosenkach na Eurowizji! „To jest obrzydliwe” (WIDEO)

Zauważa, że celebrytka nie ma w sobie skruchy, a telewizji nie weryfikuje, kogo zatrudnia:

No dobra poszła siedzieć, wyszła i jest gwiazdą telewizji. Każdy ma popełnić błąd, ale czy tu była skrucha? Nie, odsiedziałem swoje i dalej „hulaj dusza – piekła nie ma”. To nie było tak, że „przepraszam wszystkie osoby, które skrzywdziłam”. A telewizja nie weryfikuje tego, tylko mają być zasięgi… pach, pach bierzemy tego. I ten świat zrobił się taki, że tylko ten internet i ile zasięgów, ile wyświetleń. Nie no ja się z tym nie zgodzę” – stwierdza Piotr Mróz.

Piotr Mróz grzmi na nową edycję „TzG”. Dostało się Iwonie Pavlović: „Nie jest to dla mnie autorytet”

Zobacz cały wywiad poniżej:

scena z: Conan Kaźmierski, Dagmara Kaźmierska, Iwona Pavlović, Tomasz Wygoda, Marcin Hakiel, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA