Plotkarskim numerem jeden jest aktualnie sytuacja rodziny królewskiej. Choroba króla Karola III, tajemnicze zniknięcie księżnej Kate i rzekomy romans księcia Williama przyczyniają się do jednego z większych kryzysów PR, z którym przychodzi się mierzyć brytyjskiej monarchii. Niestety na ten moment Pałac zdecydowanie przegrywa. Nic więc dziwnego, że tonący statek próbują ratować bliscy członków Korony, w tym między innymi siostra Kate Middleton, Pippa. W jaki sposób? Ciekawą teorię na ten temat przedstawia serwis The Daily Telegraph.

Królowa Camilla i jej symboliczny ukłon w stronę Kate, czyli TAK wygląda brosza za 10 milionów $

Pippa Middleton już wcześniej miała ukrócić plotki na temat romansu księcia Williama?

Pippa Middleton wraz z mężem, Jamesem Matthewsem, wychowuje trójkę dzieci. Najmłodszą pociechę urodziła w 2022 roku. Dziewczynka otrzymała imię Rose. Przypadek? Jak twierdzi brytyjski serwis, niekoniecznie.

Od wielu lat plotkuje się, że księcia Williama i Rose Hanbury łączy coś więcej, niż przyjaźń. Sugestie te nabrały na sile, gdy w tajemniczy sposób „zniknęła” księżna Kate. Niemniej zagraniczni dziennikarze tłumaczą, że gdyby w tej historii było ziarenko prawdy, siostra Kate Middleton nie nazwały córki imieniem kochanki szwagra.

Marina szczerze o początkach drugiej ciąży: „Wylądowałam w szpitalu z wymiotami”

Coś takiego nigdy by się nie wydarzyło, gdyby te plotki były prawdziwe. Siostra znałaby szczegóły sprawy, więc jeśli Rose Hanbury faktycznie byłaby kochanką Williama, to na pewno nie nadałaby córce tego samego imienia. Siostry po prostu sobie tego nie robią – czytamy w tekście Daily Telegraph.

Cóż, trudno się z ta teorią nie zgodzić. W końcu nie jest tajemnicą, że siostry Middleton żyją w dobrych relacjach. Pippa z pewnością więc nie nazwałaby córki w sposób, który miałby się źle kojarzyć Kate. Siostrzana lojalność rzeczywiście mogłaby wziąć górę.

A wy co myślicie na ten temat?

Anna Dereszowska trafiła z córką na SOR! „Oby nic poważnego…”

Pippa Middleton, Credit line: POOL / Reuters / Forum

Pippa Middleton, Credit line: BACKGRID / Backgrid UK / Forum

Prince William, Prince of Wales, Catherine, Princess of Wales, Kate Middleton, Credit line: James Whatling / MEGA / The Mega Agency / Forum