Marcelina Zawadzka (29 l.) chętnie dzieli się z fanami zdjęciami z wakacji, na których pozuje w skąpych strojach. Gwiazda raz na jakiś czas lubi uciec na wypoczynek do ciepłych krajów.

Przez cały czas ukrywała TO! Marcelina szokuje twarzą BEZ makijażu!

Tym razem pokazała sesję zrobioną na plaży, na której jest ubrana w bikini, ma rozpuszczone włosy i nie ma na sobie praktycznie makijażu.

Komentarze tym razem przejęli panowie, którzy nie mogą się oprzeć urokowi pięknej prezenterki:

I od razu cieplej w ten chłodny wieczór.

Łał co za piękna kobieta z pani jest. Piękna jak zawsze. Piękna ty. Cudownie pani wygląda. Jedną z najpiękniejszych Polek pani jest. Kwintesencją kobiecości pani jest.

MODOWA MASAKRA w wykonaniu Marceliny Zawadzkiej (ZDJĘCIA)

Niczym Afrodyta, aż mnie zatkało jak zobaczyłem zdjęcie 😍

Po prostu cud natury.

Co to ma być? Marcelina Zawadzka chyba nie popatrzyła do lustra (FOTO)

Zgadzacie się z opiniami panów? 😉

Wyświetl ten post na Instagramie.

… czas nas uczy pogody 🌾☀️ #timepassesby 💫

Post udostępniony przez Marcelina Zawadzka (@marcelina_zawadzka)

Wyświetl ten post na Instagramie.

Przyznaje się-nie robiłam zbyt wielu zdjęć na tych wakacjach 🙈🤷🏼‍♀️💆🏼ale niektóre chwile musiałam uwiecznić (i za to dziękuje @marysia_brudnicka ❤️📲) …ten moment kiedy wchodzisz pod ciepły prysznic kiedy pada deszcz… ☔️#bezcenne 🙉 Cieszysz się chwilą, przypominasz sobie błogie lata dzieciństwa i beztroskości 😍🚿💦👱🏻‍♀️ale nagle uświadamiasz sobie ze jesteś już… #dorosły 🙈 i powinieneś pamiętać o wielu rzeczach, m.in. Lodowka sama się nie zapełni, rachunki same się nie opłaca, a uroda sama o siebie nie zadba. 😜🤓Dlatego ja nawet podczas wakacji pamietam aby dbać o pielęgnację moich włosów z linią @tresemmepolska Biotin+Repair 7! ☀️💥 mam dla Was niespodziankę z firma której zaufałam… do 1️⃣9️⃣ listopada w drogeriach Rossmann w całej Polsce produkty @tresemmepolska są dostępne w promocji do – 30% !🙌🏼🚿 #mojetresemme #tresemmepolska #haircare #hairstyle #beautycosmetics #beautyhair #holidayhair 💇🏼💆🏼

Post udostępniony przez Marcelina Zawadzka (@marcelina_zawadzka)