Nie bez przyczyny Kuba Wojewódzki postawił kilka lat temu w X Facotorze na młodegoDawid Podsiadło (25 l.). Wokalista z mocnym trądzikiem teoretycznie, według reguł rządzących show-biznesem trochę słabo nadawał się na gwiadora.

Rafał Szatan w roli Dawida Podsiadło w TTBZ – ale podobny! (VIDEO)

A jednak. Dawid miał kilka atutów, wobec których nie można było przejść obojętnie. Talent, charyzma i poczucie humoru. Dystans do siebie i inteligencję, której ze świecą szukać u wielu gwiazd.

Lata minęły, a Podsiadło dotarł do kolejnego punktu na drodze swojej kariery. Właśnie wydaje nową płytę, którą znakomicie zapowiedział Małomiasteczkowy.

Podsiadło do dziennikarza: Nie stary, to już jest kur…

Dawid Podsiadło u Kuby Wojewódzkiego

W najbliższy wtorek Dawid Podsiadło usiądzie na kanapie Kuby Wojewódzkiego. O tym, że wokalista będzie gościem show, powiedziała Kasia Nosowska na swoim Instagramie zachwycając się jednocześnie Dawidem.

Podsiadło podbijał TVN również w sobotę – był gościem Magdy Mołek i Marcian Mellera. Na koniec spotkania gospodarze zapytali go o jego definicję małomiasteczkowości.

Dawid utyskując, że słyszy to pytanie po raz kolejny, powiedział w swoim stylu:

Kompleks pochodzenia z mniejszej miejscowości pojawił się u mnie przez przypadek, nagle i z zaskoczenia, nie spodziewałem się, że w ogóle go posiadam. On się tak jakoś uaktywnił, kiedy wybierałem strój na siłownię i powiedziłam sobie: „Dawid, przecież kogo ty chcesz oszukać? Nie będziesz tak atrakcyjny jak ci ludzie, których spotykasz na siłowni. Nie da się tak okłamać, oni widzą, kim ty jesteś, skąd przychodzisz, jak pachniesz…”

Lubicie jego poczucie humoru i dystans do siebie?

Podsiadło odkrył ten kompleks, gdy szedł na siłownię

Podsiadło odkrył ten kompleks, gdy szedł na siłownię

Podsiadło odkrył ten kompleks, gdy szedł na siłownię