Polak na okładce The New York Times! 3-krotnie przepłynął ocean kajakiem
Aleksander Doba to 71-letni kajakarz pochodzący z Polic. Charakterystyczny staruszek z siwą brodą o duszy młodego chłopaka, jako pierwszy w historii samotnie przepłyną Ocean Atlantycki… kajakiem.
Sportowiec i jego mąż spodziewają się dziecka!
Jego historią zainteresowało się The New York Times i przeprowadziło wywiad z Dobą. Tytuł artykułu to Alone AT Sea („Sam na morzu”), przygotowała go redaktorka Elizabeht Weli, która dociekała w wywiadzie, dlaczego Aleksander aż trzykrotnie przepłynął ocean.
Topless na mrozie – sportowiec z Tongi gwiazdą Olimpiady w Pjongczang
Kajakarz sam pochwalił się publikacją na swoim Facebooku pisząc:
Witajcie, chciałem podzielić się z Wami informacją o przygodzie, jaką miałem jakiś czas temu, a której efektem jest materiał opublikowany w New York Times. I moja twarz na okładce.Było warto – powstał materiał, który nawet mnie zaskoczył – Elizabeth napisała o wielu “smaczkach ” z mojej przeszłości .
Zachęcam do przeczytania
– napisał Doba.
więcej takich ludzi a świat byłby lepszy
więcej takich ludzi a świat byłby lepszy
świetny facet
Tylko sobie życzyć takiej werwy w tym wieku!
Super facet.
No i to jest człowiek godny uwagi:)
Czapki z glow dla Pana
Wow. Podziw i szacunek. I duma. Dużo dumy. Wspaniała nowina.
Uwielbiam takich ludzi 🙂 pozytywnie zakręconych.
Szacunek dla tego Pana 😉