W styczniu media obiegła informacja o tym, że Rihanna i pochodzący z Arabii Saudyjskiej miliarder Hassan Jameel zakończyli swój blisko 3-letni związek. Jeszcze kilka miesięcy wcześniej piosenkarka przyznała, że jest zakochana i miała plany na przyszłość, związane z ukochanym.

Rihanna cała na czarno w NAJBRZYDSZYCH butach świata (FOTO)

Rihanna i ASAP Rocky są parą

Nie minęło wiele czasu od tej zaskakującej informacji i w sieci zaczęły krążyć pogłoski o rzekomych nowych związkach piosenkarki. Były głosy, że wróciła  swojego ex – Drake’a. Takie sugestie pojawiły się po tym, jak spotkali się na koncercie charytatywnym w Nowym Jorku, na którym ponoć zachowywali się, jakby byli dla siebie kimś więcej, niż tylko dobrymi przyjaciółmi.

Zaledwie kilka dni później pojawiły się nowe doniesienia. Tym razem, że nowym partnerem Rihanny jest ASAP Rocky. Wokalistka i raper mieli okazję współpracować razem przy wspólnych projektach muzycznych, a także przy inii kosmetyków Rihanny. Ponoć między tą dwójką zaiskrzyło już kilka lat temu, ale raper mówił wówczas, że „nawet tak na nią nie patrzę. Jest seksowna, ale nie jesteśmy razem”.

Magazyn „People” twierdzi, że te doniesienia faktycznie były prawdziwe i donosi, że wokalistka i raper, w towarzystwie swoich znajomych, byli ostatnio widziani na kolacji w restauracji Beatrice Inn w Nowym Jorku.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez badgalriri (@badgalriri)


ZOBACZ TEŻ:

Rihanna w dziwnych spodniach robi zakupy spożywcze (FOTO)

Rihanna WYBACZYŁA Chrisowi Brownowi. „Naprawdę go kocham”

Rihanna i ASAP Rocky na czerwonym dywanie

Rihanna i ASAP Rocky/fot. FORUM

Rihanna i ASAP Rocky na ściance

Rihanna i ASAP Rocky/fot. FORUM