Chris Bown trafił na pierwsze strony gazet w 2009 roku i nie była to sława, o której marzył. Muzyk pobił swoją ówczesną dziewczynę Rihannę, a zdjęcia poturbowanej piosenkarki obiegły cały świat.

Tak Rihanna szykuje się do snu – diva pokazała minimalistyczną pielęgnację (PIELĘGNACYJNE ŚRODY)

Rihanna wybacza Brownowi

Po incydencie, Chris Brown przyznał się do napaści, a policja wydala mu zakaz zbliżania się do byłej partnerki. Po 11 latach gwiazda zabrała głos i opowiedziała o ich obecnej relacji.

Od czasu legendarnej napaści kara zdążyła wygasnąć, a dawni kochankowie zdążyli odbudować relację, o czym Rihanna opowiedziała w podcaście legendy amerykańskiej telewizji – Oprah Winfrey. W „Super Soul Conversation” Rihanna wyznała, że przyjaźni się ze swoim niegdysiejszym oprawcą.

Rihanna wynajęła ten dom na wakacje – wcześniej mieszkały w nim Kardashianki (ZDJĘCIA)

Jesteśmy teraz bardzo bliskimi przyjaciółmi. Odbudowaliśmy zaufanie, kochamy suię i prawdopodobnie zawsze będziemy. I to nie jest coś, co zamierzam kiedykolwiek zmieniać – powiedziała piosenkarka. Nie można się od tego odciąć, jeśli kiedykolwiek było się zakochanym – zaznaczyła.

Rihanna zdobyła się również na bardzo osobiste wyznanie.

Myślę, że był miłością mojego życia. Moją pierwszą. I wiem, że byłam tym samym dla niego. Naprawdę go kocham. Nie chodzi o to, żebyśmy znów byli razem. Naprawdę go kocham i chciałabym, żeby znalazł spokój. Nie potrafię żyć, myśląc, że nie osiągnął spokoju, albo że jest choć trochę nieszczęśliwy.

Wiemy, ile zarabia Rihanna! – Artystka wyprzedziła legendarnego Micka Jaggera

Oczywiście Oprah zapytała, czy miłość pomiędzy Rihanną i Chrisem zaczęła kiełkować na nowo.

Chris jest w swoim związku, ja jestem singielką – powiedziała piosenkarka. – Utrzymujemy bardzo dobre relacje od czasu zniesienia zakazu zbliżania – oznajmiła.

Gwiazda wyznała, że w naprawieniu relacji z byłym chłopakiem pomogła praca nad relacją z ojcem, który znęcał się nad matką gwiazdy.

Rihanna pokazała się w BIELIŹNIE. Internauci oniemieli z zachwytu… „Co za ciało!”

Myślicie, że jeszcze do siebie wrócą?

Rihanna pokazuje wieczorną pielęgnację.

Rihanna pokazuje wieczorną pielęgnację. Screen/Youtube:
Harper’s BAZAAR.

 

Rihanna na codzień, fot. FORUM

Rihanna w codziennej stylizacji, fot. Jawad Elatab / BACKGRID / Backgrid USA / Forum