Magda Gessler to jedna z najbarwniejszych postaci w polskim show biznesie. 68-letnią restauratorkę większe grono odbiorców poznało ponad 10 lat temu, gdy na ekrany TVN wchodził program „Kuchenne rewolucje”. I choć początkowo wydawać by się mogło, że ta energetyczna kobieta z ostrym jak brzytwa językiem nie zyska wielkiej sympatii, w rzeczywistości historia potoczyła się zupełnie inaczej.

Magda Gessler na ramówkę TVN przybyła z WALIZKĄ – nie zgadniecie, co w niej było

Magda Gessler – powstanie film o restauratorce

Na początku 2021 roku na pólkach w księgarniach pojawiła się pierwsza autobiografia Magdy. Gwiazda szczerze opowiedziała o swojej karierze i życiu osobistym. Jednakże jeśli myślisz, że to jedyny „prezent”, który Gessler przygotowała dla swoich fanów, to jesteś w błędzie. Okazuje się bowiem, że w planach jest nie tylko wydanie drugiej części książki, lecz także produkcja filmu o losach znanej restauratorki.

Książka, którą napisałam, i która ukazała się w wakacje, czyli moja autobiografia, to dopiero początek. Będzie jeszcze druga część. I będzie… film. Bo zgadzam się z tym, że moja książka to niemal gotowy scenariusz – powiedziała Magda w rozmowie z Faktem.

Jak myślisz, kto mógłby wcielić się w główną postać? Sama Magda chciałaby, że to była zagraniczna aktorka.

Magda Gessler tymi słowami żegna byłego męża

Cóż, chętnie obejrzymy ten film. A wy?