Takiego wesele w polskim show-biznesie już dawno nie było. Lara Gessler zorganizowała magiczne wesele specjalnie dla rodziny i przyjaciół. Niestety w ubiegłym roku przez pandemię nie mogli powiedzieć sobie „TAK” wśród bliskich.

Lara Gessler wzięła DRUGI ślub! Suknia prosta, za to welon zaskakujący

Lara Gessler wzięła drugi ślub

Lara Gessler i Piotr Szeląg odnowili przysięgę małżeńską w przepięknie udekorowanym hotelu w Zakopanem. Dopiero dziś goście dzielą się zdjęciami i nagraniami z wesela. Zaproszeni zostali m.in. Magda Gessler z mężem Waldemarem Kozerowskim, Tadeusz Muller z narzeczoną oraz przyjaciele Jakob Kosel z Ciocią Liestyle i Natalia Klimas. Pastorem na ceremonii został przyjaciel, Piotr Czajkowski.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Lara Gessler (@lara_gessler)

Piotr Szeląg specjalnie dla żony i wszystkich gości zagrał na gitarze i zaśpiewał. Ciocia Liestyle napisała na Instagramie, że wszyscy byli tym niesamowicie wzruszeni.

Wesele Lary Gessler Fot. Instagram

Lara Gessler zdradziła, jaką dietę ma jej córka. Niektórzy mogą być zaskoczeni

Z kolei poprawiny zorganizowali na zewnątrz przy ognisku. Wygląda to niesamowicie! Goście mieli pod dostatkiem pieczone kiełbaski, oscypki, grzańce, aperole i cytrynówki. A atrakcją dnia była bitwa na śnieżki.

Wesele Lary Gessler Fot. Instagram

Można zauważyć, że nigdzie na zdjęciach i nagraniach nie było dzieci, więc prawdopodobnie zaproszeni zostali tylko dorośli.

Wesele Lary Gessler Fot. Instagram

Magda Gessler udostępniła na swoim profilu instagramowym zabawne nagranie, na którym Lara tańczy, a raczej wije się jak wąż z aperolem w ręku. Internauci zabawnie komentowali:

Aperolek wjechał dobrze

Tej pani już nie lać

Pani już wystarczy.

Magda Gessler kupiła wyjątkowe prezenty dla wnusi

Wesele Lary Gessler Fot. Instagram