Ceny w restauracji Magdy Gessler były wielokrotnie komentowane w mediach. Tym razem pod lupę dziennikarze z portalu o2.pl wzięli cenę komunijnego tortu. Jak wiadomo sezon komunijny trwa w najlepsze, a więc z pewnością znajdzie się niejeden chętny na słodkości ze sklepu słynnej restauratorki. Jednak jak się okazuje z pewnością tort od Gessler nie jest dla każdego. Jego cena przyprawia o zawrót głowy.

Komunijny tort od Magdy Gessler kosztuje fortunę

Dziennikarze z portalu 02.pl dokonali wyliczenia, ile będzie kosztował tort zakładając, że zaprosimy na uroczystość 20 osób.

OMG! Magda Gessler się ZARĘCZYŁA

Porcja tortu jest w cenie od 35 do 41 zł w zależności od smaku. Porcje są duże – powiedziała sprzedawczyni. – Za najtańszy tort komunijny w cukierni Magdy Gessler zapłacimy więc 900 zł(20 x 35 zł plus 200 zł za dekorację). Jeżeli wybierzemy droższy tort, który kosztuje 41 zł za porcję wówczas za 20 porcji tego deseru z dekoracją zapłacimy 1020 zł – wyliczają dziennikarze z O2.pl.

Magda Gessler u Gonciarza zdradza SEKRETY „Kuchennych Rewolucji”!

W innych cukierniach cena tortu jest znacznie mniejsza. Zwykle cenę liczy się od kilograma a nie od porcji. Ceny wahają się się od 65 do 100 złotych za kilogram, co oznacza, że tort komunijny dla 20 osób to koszt około 200 złotych.

Lara Gessler pokazała zniekształcone piersi! „Okropnie trudne. Ból straszny”

Cukiernia „Słodki Słony” mieszcząca się Warszawie nie narzeka jednak na brak chętnych. Na ulicy Mokotowskiej często można zobaczyć długi ogonek ludzi czekających na swoją kolej by zakupić słodkości od Magdy. Można też tam spotkać wielu celebrytów. A Wy, zapłacilibyście 1000 zł za tort?

 

 

 

Magda Gessler nagrała filmik dla mieszkańców Olsztyna

Wstyd? Łobuzy przeszkadzały podczas nagrywania programu Magdy Gessler

Co jeść żeby wyglądać jak gwiazda? Polskie celebrytki zdradzają swoje sekretne DIETY!

fot. Instagram: magdagessler_official