Dzieci księcia Williama i księżnej Kate cieszą się ogromną sympatią. Rzadko mamy okazję je zobaczyć, ale gdy już się pojawiają na oficjalnych wyjściach, zawsze robią furorę. Teraz wyszedł na jaw pewien szczegół z życia prywatnego księcia George’a.

Księżniczka Charlotte RZĄDZI swoim starszym bratem, księciem Georgem – to video robi FURORĘ w sieci

Książę George pomaga rozładować zakupy

Pracownicy supermarketu Waitrose, którzy zajmują się dowozem zakupów do domów, byli pod wrażeniem tego, jak zachowuje się George. Gdy przywozili zakupy do Anmer Hall w Norfolk, wiejskiej posiadłości Williama i Kate, mały książę proponował, że pomoże i wnosił kartony z produktami do środka.

Książę George

George jest zawsze szczególnie pomocny. Jest tym, który za każdym razem pyta, co może wnieść. Jest bardzo dociekliwym dzieckiem. Pokazuje to, jak bardzo William chce mu zapewnić normalne życie, chce żeby syn dorastał, będąc grzecznym i pomocnym dla innych – zdradził pracownik sklepu „The Sun”.

Księżna Kate i książę William nie raz podkreślali, że bardzo zależy im na tym, aby ich dzieci wyrosły na porządnych ludzi i starają się je wychowywać w jak najbardziej „normalny” sposób.

ZOBACZ TAKŻE:

Koledzy w szkole wymyślili księciu George’owi PRZEZWISKO

DZIWNY powód, przez który książę Harry nie jest fotografowany sam z księciem Georgem

Jakie CECHY odziedziczył książę George po księżnej Dianie?

 

Książę George Książę George