Wczoraj poznaliśmy imię synka Meghan Markle i księcia Harry’ego. Archie Harrison Mountbatten-Windsor – brzmi pięknie. Z imieniem Archie wiążę się pewna historia.

Książę George nazywany jest „Archie”?

Meghan Markle i książę Harry ogłosili imię swojego syna. Pierwsze Royal Baby pary ma na imię: Archie Harrison Mountbatten-Windsor. Media połączyły imię dziecka z pewną historią związaną z księciem Georgem.

Podczas robienia zdjęć z dzieckiem, książę Harry i Meghan Markle złamali długoletnią tradycję królewską

Daily Mail poinformował, że niedawno podczas spaceru w parku księcia George’a i księżniczkę Charlottę zaczepiła pewna kobieta, korzystając z okazji nieznajoma zapytała się dzieci, jak mają na imię. Ku zaskoczeniu książę George z pewnością w głosie opowiedział Archie.

Zdarzenie miało miejsce jeszcze przed narodzinami dziecka Meghan Markle i księcia Harry’ego.

Nie wiadomo, dlaczego 5-letni książę nie powiedział prawdy obcej kobiecie. Prawdopodobnie rodzice uczulili dzieci, żeby w takich sytuacjach zachowywały się tak, aby zminimalizować prawdopodobieństwo porwania. Dlaczego jednak książę George użył imienia Archie?

Z niektórych źródeł wynika, że Archie to pseudonim Księcia Georga, jakim posługuje się rodzina królewska, a imię nadane synowi Meghan miało być „złośliwością” w kierunku Kate Middleton.

Nie spełniło się największe marzenie Meghan Markle. Wszystko przez Harrego

Wierzycie?