Pracownicy uprawiali SEKS w biurze! Film trafił do sieci

640x352-kopia-57-R1 640x352-kopia-57-R1

W Tesco para została przyłapana na baraszkowaniu sobie w sklepie. We wschodniej Anglii dwoje pracowników, w biurze na terenie sklepu oddali się miłosnym igraszkom.

Rozenek-Majdan ubrała choinkę – to TE bombki z Tesco? (Instagram)

Sytuacja zrobiła się dziwna w momencie, gdy dwójka nastolatków nakryła parę i wszystko nagrała. Pikantny filmik umieściła na What’s App. W ten sposób nagranie trafiło do sieci w trybie natychmiastowym.

Obładowana Małgorzata Rozenek-Majdan na zakupach w Tesco (ZDJĘCIA)

Zdania są podzielone. Niektórzy uważają, że to nic złego i pracownicy robili to starając się nie wywołać skandalu, inni uważają, że jest to nie miejscu i że nie powinno się takich rzeczy robić w pracy. Właściciele sklepu przekonują, że wobec pracowników zostaną wyciągnięte srogie konsekwencję.


YouTube Video
   
22 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

no co takiego strasznego facet minetę robi kobiecie,a ona mu loda.przecież to normalne i przyjemne,

Masakra co za wiesniaki. Wyglądają jak zdziczale parzace się wiejskie knury. Powinni to robić w oborze na górze gnoju. Koszmar !!!!

Ta kobiety to teraz wszędzie dadzą

gość, 16-02-18, 18:05 napisał(a):[quote]gość, 16-02-18, 17:57 napisał(a):Owszem nie powinni, ale nagrywanie kogoś bez wiedzy powinno byc karalne.Dokładnie. Dzisiaj strach z domu wychodzić, wszędzie domorośli paparazzi – wywiniesz orła przed blokiem i po chwili już jesteś na YT. Ostatnio jedna ze słynnych polskich youtuberek jadła lunch na mieście a w kadrze byli ludzie , którzy być może nawet nie wiedzieli, że są filmowani. Połamać im te kijki do selfie i do doopy wsadzić :)[/quote]Nie wiem jak w innych krajach, ale w Polsce nie można od tak sobie upubliczniać czyjegoś wizerunku bez jego zgody. Oczywiście są sytuacje, które stanowią wyjątek, ale ta w artykule raczej się do nich nie zalicza.

Fajnie mieli. Dzoeki temu praca nie jest taka nudna. Jestem za! To nic złego :-p

Krew nie woda…

Obrzydliwa dzi.wka

I to jest powód, żeby zabierać gówniakom telefony !

Wielki mi co zrobił jej patelke i to mam byc sex czy gra wstępna

Chamstwo nastolatków, to wobec nich powinny zostać wyciągnięte konsekwencje za publikacje takiego filmu..

gość, 17-02-18, 06:59 napisał(a):Ta kobiety to teraz wszędzie dadząa to ona uprawiała seks sama ze sobą? Z inną kobietą? Tak jak zwykle kobiety winne…

Ale bzdury, a ten filmik robi już trzecie okrążenie czeluści internetu: tak naprawdę to dyrektor szkoły i sekretarka przyłapana przez uczniów, w jakiejś szkole w Czechach. W oryginale to filmik, a nie wyblurowane zdjęcia.

Owszem nie powinni, ale nagrywanie kogoś bez wiedzy powinno byc karalne.

Hahaha uśmiałam się 😀 Dajcie ludziom żyć

Zgadza się, już nie można kroku zrobić, bo nie wiadomo czy ktos nie nagrywa.

Niema to jak wylizać lasce patelnie po całym dniu pracy…

Haha ale oblech

508632948 tez chce są chętni?

W jednym Tesco też pracuje taka piękna dziewczyna, że chętnie bym powtórzył akcję w polskim markecie 🙂

wstyd bleee, sieli zgorszenie co jest karalne

Kto nie miał robionej patelni w biurze niech pierwszy rzuci kamieniem

gość, 16-02-18, 17:57 napisał(a):Owszem nie powinni, ale nagrywanie kogoś bez wiedzy powinno byc karalne.Dokładnie. Dzisiaj strach z domu wychodzić, wszędzie domorośli paparazzi – wywiniesz orła przed blokiem i po chwili już jesteś na YT. Ostatnio jedna ze słynnych polskich youtuberek jadła lunch na mieście a w kadrze byli ludzie , którzy być może nawet nie wiedzieli, że są filmowani. Połamać im te kijki do selfie i do doopy wsadzić 🙂