Priscilla Presley (78 l.) twierdzi, że spotykała się z Elvisem Presleyem tylko „w myślach” jako nastolatka, „Nigdy nie uprawiali seksu”. Aktorka, która miała 14 lat, kiedy poznała wówczas 24-letniego Elvisa Presley’a piosenkarkę otworzyła się na temat swojego związku z gwiazdorem, na konferencji prasowej Festiwalu Filmowym w Wenecji. A to wszystko z okazji filmu biograficznego Sofii Coppoli „Priscilla”.

Elvis Presley popełnił samobójstwo, to nie było przypadkowe 

[Lubił mnie], ponieważ byłam bardziej słuchaczką  […] Elvis okazywał mi swoje serce na każdy sposób… a ja byłam osobą, która naprawdę, naprawdę siedziała tam, aby go wysłuchać i pocieszyć. To było naprawdę nasze połączenie, wyznała w rozmowie z magazynem Rolling Stone.

Priscilla Presley o seksie z Elvisem Presley’em

Nazywając siebie „trochę starszą życiowo, a nie liczebnie”, obecnie 78-latka wyjaśniła, że Elvis Presley był „bardzo miły, bardzo delikatny i bardzo kochający”. Dodała, że szanował jej wiek i to, że utrzymuje ich relację w sekrecie, „Nigdy nie powiedziałam nikomu w szkole, że się z nim spotykam”.

Zaskakująca przyczyna śmierci Lisy Marie Presley

Ludzie myślą: «Och, to był seks» Zupełnie nie. Nigdy nie uprawiałam z nim seksu [w tamtym czasie]”.

Gdy para pobrała się Priscilla miała 21 lat, a Elvis 32, a ich córka Lisa Marie Presley przyszła na świat w lutym następnego roku. Chociaż duet sfinalizował rozwód w 1973 roki, Priscilla utrzymuje, że Elvis nadal jest „miłością [jej] życia”.

To był dla mnie bardzo trudny styl życia i myślę, że każda kobieta może się z tym utożsamić […] Ale [rozstanie] nie zepsuło naszego związku. […] Nadal byliśmy ze sobą bardzo blisko i oczywiście mieliśmy córkę, a ja dbałam o to, aby cały czas ją widywał […] To było tak, jakbyśmy nigdy się nie rozstali.

Venice Film Festival: Celebs attend the Priscilla Premiere Fot. Dave Bedrosian / ddp images / Forum

Venice Film Festival: Celebs attend the Priscilla Premiere Fot. Dave Bedrosian / ddp images / Forum

Cailee Spaeny, Priscilla Presley, Sofia Coppola, Jacob Elordi Film Festival on September 04, 2023 in Venice, Italy. Photo by Marco Piovanotto/ABACAPRESS:COM

Cailee Spaeny, Priscilla Presley, Sofia Coppola, Jacob Elordi. 80th Venice International Film Festival on September 04, 2023 in Venice, Italy. Photo by Marco Piovanotto/ABACAPRESS:COM

Elvis Presley (1935-1977) with his wife Priscilla and their daughter Lisa Marie Presley 1970,Image: 659716858, License: Rights-managed, Restrictions: Access rights only to the digital file & only for editorial publication in context of the movie. Its standard warranties regarding copyrights and moral rights are expressly excluded and third parties might need to be cleared.;, Tylko do edytorialu, Model Release: no, Credit line: – / Bridgeman Images – RDA / Forum