Meghan Markle i książę Harry miesiąc temu powitali na świecie syna – Archie Harrison. Przez ten czas znajomi pary składali mu wizyty – ostatnio do Frogmore Cottage razem z mężem, Nick Jonasem wpadła nawet Priyanka Chopra, która przyjaźni się z księżną.

Priyanka Chopra i Nick Jonas odwiedzili już Archiego – oto, co dali mu w prezencie

Podarowała Archiemu kilka błyskotek od Tiffany & Co. Wśród prezentów była m.in. dmuchawka do robienia baniek mydlanych warta 250 dolarów.

Priyanka przeprowadziła wywiad dla The Sunday Times. Oczywiście została zapytana o Meghan Markle – poznały się kilka lat temu na planie programu telewizyjnego w Kanadzie.

Meghan jest rozwijającą i nowoczesną kobietą, która zachowuje się jak każda z nas, tylko tabloidy przedstawiają ją w złym świetle. Jeśli ktoś ma sobie z tym poradzić – to właśnie ona. Nie zawaham się powiedzieć, że to, co robią media to rasizm

– powiedziała Priyanka.

Wyciekł AKT URODZENIA Archiego. Gdzie naprawdę rodziła Meghan Markle?

Dodała, że Markle nie zmieniła się bardzo po ślubie z Harrym – problem polega na tym, że ludzie wcześniej ją nie znali i nie śledzili.

Obecnie mówi o tych samych rzeczach i wartościach, co wcześniej

– zaznaczyła Chopra.

 

Britain's Prince Harry and Meghan, Duchess of Sussex are seen with their baby son at Windsor Castle FESTIVAL DE CANNES 2019