Nick Jonas (27 l.) i Priyanka Chopra (37 l.) są małżeństwem od grudnia 2018 r. Para przygotowując ślub zdecydowała się na dwie ceremonie, jedna była urządzona w typowym indyjskim stylu – pełno przepychu, bogato zdobionych strojów i kolorów. Druga zaś urządzona bardziej tradycyjnie. Po ślubie Nick wraz z małżonką częściej odwiedzają Indie. Tym razem Priyanka wprowadziła męża w tradycje związane z świętem Holi a Nick wyglądał na zachwyconego. Zaczął określać Indie drugim domem. 

Zakochani Nick Jonas i Priyanka Chopra świętują rocznicę ślubu na Instagramie

Nick Jonas na pierwszym Holi – Święcie radości

Nick Jonas i Priyanka Chopra to jeden z najgorętszych związków. Gdziekolwiek się nie pojawią, budzą spore zainteresowanie mediów. Swego czasu dużo pisało się o sporej różnicy wieku pomiędzy nimi – jednak samym zainteresowanym to nie przeszkadza i i uchodzą za naprawdę udane małżeństwo.

W tym tygodniu para zawitała do Indii, gdzie Jonas świętował swoje pierwszy Holi – starożytny hinduski festiwal, który świętuje nadejście wiosny i zwycięstwo dobra nad złem. To festiwal miłości i kolorów, który, jak widać po jego zdjęciach na Instagramie, bardzo spodobał się wokaliście.

Nick Jonas Priyanka Chopra

Fot.Instagram/

Moje pierwsze Holi. Tyle radości, że mogę świętować z tak niesamowitymi ludźmi tutaj, w moim drugim domu w Indiach – podpisał zdjęcia wokalista

Tradycyjnie w dniu Holi Hindusi bawią się ze swoimi przyjaciółmi i rodziną. Tańczą i śpiewają, wzajemnie obrzucając się kolorowym proszkiem i wylewając na siebie kolorowe farby z wodą. Za tym świętowaniem idzie jeszcze jedna, ważna tradycja. Tego dnia ludzie wybaczają sobie błędy z przeszłości.

Priyanka Chopra zaskoczyła Nicka Jonasa w łóżku! (WIDEO)

W ciągu ostatnich kilku dni żyliśmy w kolorze. Dosłownie. Pierwsza Holi Nicka było wyjątkowe przez to, że ​​był w domu – podpisała zdjęcie żona artysty 

ZOBACZ WIĘCEJ:

Priyanka Chopra i Nick Jonas odwiedzili już Archiego; oto, co dali mu w prezencie

Nick Jonas i Priyanka Chopra wyjechali do Szwajcarii! Miłość kwitnie (ZDJĘCIA)

Priyanka Chopra szczerze o swojej figurze

Nick Jonas Priyanka Chopra

Fot.Forum, Backgrid USA

Nick Jonas Priyanka Chopra

Fot.Instagram/nickjonas

Nick Jonas Priyanka Chopra