Nick Jonas (26 l.) i Priyanka Chopra (37 l.) są w sobie zakochani bardziej niż kiedykolwiek! Para świętuje pierwszą rocznicę ślubu. Oboje udostępnili na swoim Instagramie romantyczne zdjęcia z ceremonii ślubnej, oraz podpisali je wzruszającymi życzeniami. Ich miłość kwietnie! 

Priyanka Chopra wyznaje, że nie jest idealną żoną dla Nicka Jonasa. I wcale nie chodzi o różnicę wieku!

Nick Jonas i Priyanka Chopra świętują rok małżeństwa

Priyanka Chopra i Nick Jonas tworzą jedne z bardziej udanych małżeństw w Hollywood. Para nie ukrywa, że musiała mierzyć się z komentarzami oceniającymi ich związek, ale to jedynie umocniło ich relację. Minął rok od wystawnego ślubu, który odbył się w Indiach. Z tej okazji Nick Jonas na Instagramie postanowił przypomnieć ten wyjątkowy dzień i złożyć romantyczne życzenia swojej żonie.

Rok temu, dzisiaj powiedzieliśmy „na zawsze” … cóż, na zawsze to nie jest wystarczająco długo. Kocham Cię z całego serca @priyankachopra, szczęśliwej rocznicy – podpisał zdjęcie ze ślubu Nick Jonas

Zakochani rok temu zorganizowali dwa śluby. Jeden odbył się w Indiach i był utrzymany w tradycyjnym klimacie. Ceremonia miała miejsce w luksusowym pałacu Umaid Bhawan w Jodhpur w Radżastanie. Wesele wyglądało na godne rodziny królewskiej. Para pobrała się zaledwie półtora roku po przyjacielskiej randce na gali Met w Nowym Jorku!

Priyanka nie mogła być dłużna i również na swoim profilu udostępniła piękne fotografie ze ślubu. Aktorka wyglądała magicznie w obu kreacjach, bogato zdobionej sukni, utrzymanej w tradycyjnym, Indyjskim kroju – oraz eleganckiej, białej sukni ślubnej z koronki.

Dajesz mi radość, równowagę, podekscytowanie, pasję … wszystko w tym samym momencie … dziękuję za znalezienie mnie … Szczęśliwej, pierwszej rocznicy ślubu mężu .. @nickjonas. I dziękuję wszystkim za miłość i dobre życzenia – zreflektowała się aktorka

Para nie doczekała się jeszcze własnych dzieci, ale poczynili ku temu pewne przygotowania. Priyanka zaskoczyła męża w łóżku wczesnym prezentem z okazji rocznicy ślubu i kupiła im PSA – szczeniaka rasy owczarek niemiecki. Chopra nie ukrawa, że nie może doczekać się, aż będzie mogła sprawdzić się w roli matki. 

Priyanka Chopra dziękuje Nickowi Jonasowi za rok małżeństwa:

Urocza z nich para.

Gratujemy!

ZOBACZ WIĘCEJ:

Priyanka Chopra i Nick Jonas odwiedzili już Archiego; oto, co dali mu w prezencie

Nick Jonas z Priyanką na romantycznej randce! Miłość kwitnie

W końcu mamy rzetelne źródło! Priyanka Chopra szczerze o Meghan Markle

Priyanka Chopra Nick Jonas

Fot.Instagram/priyankachopra

Priyanka Chopra Nick Jonas

Fot.Instagram/priyankachopra

Priyanka Chopra Nick Jonas

Fot.Forum/ Mega Agency

Sonda

poll-violet

Którą wolicie parę?

1

Nick i Priyanka!

2

Joe i Sophie!