Priyanka Chopra (37 l.) i Nick Jonas (27 l.) tworzą udane małżeństwo. Aktorka w wywiadach często podkreślała, że różnica wieku w ich przypadku nie jest problemem. Doskonale się dogadują i nie przestają się zaskakiwać. Priyanka postanowiła zaskoczyć męża wczesnym prezentem z okazji rocznicy ślubu. Trzeba przyznać, że Nick nie mógł się spodziewać tego, co otrzymał!

Priyanka Chopra i Nick Jonas odwiedzili już Archiego; oto, co dali mu w prezencie

Priyanka Chopra zaskakuje śpiącego męża z okazji „prawie”rocznicy

Priyanka Chopra całkowicie zaszokowała męża, Nicka Jonasa, gdy tez spał w łóżku. Aktorka obudziła go uroczym szczeniakiem, rasy owczarek niemiecki i uchwyciła cały moment na Instagramie! Wczesnym rankiem, 26 listopada Priyanka weszła do sypialni, gdy Nick jeszcze spał. Obok niej znajdował się uroczy szczeniak, który ostatecznie wskoczył na łóżko i obudził Nicka! Po całym szoku związanym z tak niespodziewaną pobudką, pies zaczął lizać twarz mężczyzny, a Priyanka zachichotała z radości na ten widok. Musimy przyznać, że poziom słodyczy osiągnął maximum.

Oczywiście, kiedy Nick się w pełni obudził, dodał na Instagrama zdjęcie z szczeniakiem. Wspólnie nazwali go Gino i jest on najmłodszym członkiem ich rodziny. Jednak para ma nadzieję, że w przyszłości wspólnie będą wychowywać dzieci. Pies jest pierwszym krokiem, by przekonać się czy poradzą sobie z obowiązkami. 

Widać, że nie mogą nacieszyć się swoją obecnością, i chociaż ich ślub odbył się w grudniu 2018 r., nadal wyraźnie żyją w fazie miesiąca miodowego. Teraz fani nie mogą doczekać się, aby zobaczyć więcej zdjęć Gino. 

Priyanka Chopra pokazuje niespodziankę dla męża na Instagramie:

Urocza z nich para?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Priyanka Chopra szczerze o swojej figurze

Priyanka Chopra zdradziła, jakie PRZEZWISKO nosi Meghan Markle

Sophie Turner i Priyanka Chopra to rywalki? Na ściance nie pałały do siebie sympatią (ZDJĘCIA)

Priyanka Chopra Nick Jonas

Fot.FORUM/Mega Agency

Priyanka Chopra Nick Jonas

Fot.FORUM/Backgrid USA