Priyanka Chopra jest gwiazdą nowego numeru InStyle. Na okładce aktorka pozuje w pięknej, złotej kreacji odsłaniającej plecy. Priyanka ma rozpuszczone włosy, wygląda pięknie i kobieco.

Sophie Turner i Priyanka Chopra to rywalki? Na ściance nie pałały do siebie sympatią (ZDJĘCIA)

W rozmowie z magazynem gwiazda porusza kilka tematów – mówi o szczęściu, o tym stereotypach związanych z jej pochodzeniem. Chopra mówi również o różnicy wieku między nią a jej mężem, Nickiem Jonasem. Priyanka ma 36 lat, a jej mąż – 26 lat.

Dostało się nam bardzo od różnych ludzi, wciąż nas za to piętnują – mówi Chopra. – Dla mnie to naprawdę bardzo dziwne – gdy wiążesz się z facetem, który jest od ciebie starszy, nikt nawet nie zwróci uwagi, mało tego – taka różnica ma społeczne przyzwolenie.

W końcu mamy rzetelne źródło! Priyanka Chopra szczerze o Meghan Markle

W wywiadzie Chopra mówi też o swoim ciele. Priyanka ma piękną, kobiecą sylwetkę. Wiadomo jednak, że w ostatnich latach trendy wyznaczały inne figury – zdecydowanie bardziej chude i męskie. Aktorka podkreśla, że nie zawsze akceptowała w pełni swoje kształty:

Jestem krągłą kobietą. Lubię moje krągłości. Podkreślam ich urodę. Sporo czasu zabrało mi to, zanim nauczyłam się akceptacji swego ciała – stało się to gdy dobiegałam do 30-tki – mówi Priyanka.

Czytaj też: SEKSBOMBA! Priyanka Chopra w GENIALNYM kostiumie (ZDJĘCIA)

Fot. FORUM/ ©PHOTOPQR/LE PARISIEN/Fred Dugit 
 Priyanka Chopra
Photo LP / Fred Dugit

 Priyanka Chopra w kostiumie kąpielowym, Fot. FORUM/ MEGA

Priyanks Chopra wears a black bikini as she rides a jetski while the Jonas Brothers relax in an inflatable swimming pool off a yacht in Miami.
25 Mar 2019
Pictured: Priyanka Chopra.
Photo credit: MEGA
TheMegaAgency.com
+1 888 505 6342 *** Local Caption *** MEGA387722_008

Priyanka Chopra Jonas, Nick Jonas.
Fot.FORUM/ Jaxon / MEGA

 Priyanka Chopra
Fot. FORUM/BACKGRID USA 

Priyanka Chopra
Fot. FORUM/ BACKGRID