Karolina Plachimowicz to uczestniczka drugiej edycji programu „Projekt Lady”. Zrzesza na swoim Instagramie wiele fanek, które śledzą jej działania już po emisji programu.

Uczestniczka Projekt Lady pokazała SZOKUJĄCE zdjęcia po operacji powiększenia pupy: „Miałam drgawki 3 godziny”

Karolina Plachimowicz na Instagramie

Karolina po programie postanowiła poddać się operacjom. Serie zabiegów relacjonowała na swoim Instagramie. Metamorfoza Plachimowicz rozpoczęła się od zmiany nosa, później wyszczupliła całe swoje ciało, a także zmieniła implanty piersi. Niedawno pochwaliła się szczegółami operacji pośladków.

Uczestniczka Projekt Lady otworzyła własny biznes – Czy tym właśnie zajmuje się dama?

Celebrytka postanowiła zadbać także o swój makijaż. O pomoc poprosiła profesjonalną wizażystkę, która powiedziała jej, jakie błędy popełniała:

Dziś cudowna @makeupartistaleksandra najlepsza wizażystka ze Słubic pokazała mi moje błędy makijażowe oraz nauczyła mnie jak je poprawiać narazie był to kurs na potrzebny własne takich kursów u @makeupartistaleksandra odbędę oczywiście więcej ale najpierw muszę potrenować podstawy by próbować iść dalej 🥰wspaniała i ciepła osoba jeszcze tak spokojnej osoby i życzliwej w życiu nie spotkałam 🥰dziękuje bardzo oraz z całego serca polecam make up robi po prostu boski – czytamy pod zdjęciem.

Zmiana na plus?

WOW! Irena Kamińska-Radomska całkowicie ODMIENIONA na konferencji Projekt Lady