Małgorzata Rozenek od wielu lat jest zawodowo związana z grupą TVN, dla której prowadziła programy takie jak między innymi: „Perfekcyjna pani domu”, „Project Runway”, „Poczuj się jak Małgosia Rozenek” oraz „Rozenek cudnie chudnie”.

Prócz tego od 2016 roku prowadzi program „Projekt Lady” – oparty na swoim brytyjskim odpowiedniku reality show, w którym zaproszone do programu młode dziewczyny z nizin społecznych pod okiem ekspertów i mentorek uczone są dobrych manier. Nagrodą główną w programie jest trzymiesięczne stypendium w renomowanej szkole językowej w Oksfordzie opłacone razem z pobytem.

Uczestniczka Projekt Lady pokazała SZOKUJĄCE zdjęcia po operacji powiększenia pupy: „Miałam drgawki 3 godziny”

Losy uczestniczek programu „Projekt Lady”

Jedna z mentorek, Irena Kamińska-Radomska była w „Projekcie Lady” od samego początku i można wręcz pokusić się o stwierdzenie, że zbudowała show od podstaw. Niestety, chociaż założenia programu były szlachetne, a plany na pomoc uczestniczkom ambitne, po drodze coś się wykoleiło – po zakończeniu nagrań wiele dziewczyn wracało do dawnego trybu życia, z kolei inne wykorzystują zdobytą w programie rozpoznawalność i rozkręcają swoje medialne kariery prężąc się na Instagramie i prezentując wdzięki.

Szczególne kontrowersje wzbudzają losy Karoliny Plachimowicz, która po programie nie tylko nie dała rady wcielić w życie wyniesionych z programu lekcji, ale skończyła gorzej niż przed swoim udziałem w programie. Gdy eksmitowano ją z mieszkania i spotkały ją ogromne problemy finansowe postanowiła założyć internetową zbiórkę, jednak jak się okazuje pieniądze ze zbiórki miała rzekomo przeznaczyć na…zabiegi upiększające. Postanowiła też zostać damą, ale do towarzystwa i oddała się prostytucji.

Mentorka z "Projekt Lady" ODCHODZI z programu!

fot. Instagram: karolinaplachimowicz1991

Finalistka „Projekt Lady” zrobiła operację plastyczną. „Nie mam obsesji!”

Mentorka z „Projekt Lady” ODCHODZI z programu!

Nic więc dziwnego, że mentorka Irena Kamińska-Radomska postanowiła rozstać się z programem. I chociaż nie podała wprost oficjalnego powodu swojej decyzji, można śmiało przypuszczać, że jest rozczarowana kierunkiem, w jakim zmierza program oraz jego uczestniczki. W rozmowie z reporterem serwisu Pomponik.pl zdradziła, że nie zamierza już uczestniczyć w show:

Bardzo się cieszę, że chciałby Pan, aby ten program wrócił. Jednak ja chyba nie chciałabym, bo nie chcę brać w tym już udziału. Zniechęciłam się.

Z kolei jedna z osób związanych z produkcją zdradziła jakie mogą być faktyczne powody rezygnacji mentorki. Jak się okazuje przed podjęciem decyzji próbowała namówić reżysera, by program wrócił na właściwe tory, jednak bezskutecznie:

Irena chciała brać czynny udział w tworzeniu programu. Wielokrotnie prosiła reżysera o uwzględnienie jej uwag, bo coraz mniej jej się podobało, w którym kierunku to wszystko zmierza. Na ekranie przestały obowiązywać dobre maniery, a zaczęła liczyć się tania sensacja. Dorobek zawodowy, na który pracowała przez wiele lat, nie pozwala jej uczestniczyć w czymś takim. Jeśli powstanie kolejna edycja, to już bez niej

Zapytano również, czy powodem jej decyzji mogły być jej relacje z Małgorzatą Rozenek, jednak Irena Kamińska-Radomska zapewnia, że ich stosunki są neutralnie dobre:

Zdarza się, że mam jakiś tam kontakt z Gosią, ale bardzo rzadko. Nie mamy wspólnych ścieżek. Nie wynika to ze złych stosunków, bo są bardzo dobre. Po prostu nie mamy wspólnych projektów

Jakie będą dalsze losy programu i jego uczestniczek?

Ogromny SKANDAL podczas metamorfoz w Projekt Lady! Eksperyment był MANIPULACJĄ?!

Małgorzata Rozenek-Majdan z Mentorką Ireną na planie "Projektu Lady".

Małgorzata Rozenek-Majdan z Mentorką Ireną i gośćmi specjalnymi na planie „Projektu Lady”. Fot.Instagram/m_rozenek.

Małgorzata Rozenek-Majdan z Mentorkami i gośćmi specjalnymi na planie "Projektu Lady".

Małgorzata Rozenek-Majdan z Mentorkami i gośćmi specjalnymi na planie „Projektu Lady”. Fot.Instagram/m_rozenek.

Projekt Lady: Karolina Plachimowicz przeszła METAMORFOZĘ. Ten makijaż zupełnie ją odmienił!

Małgorzata Rozenek-Majdan z Mentorkami na planie programu "Projekt Lady".

Małgorzata Rozenek-Majdan z Mentorkami na planie programu „Projekt Lady”. Fot.Instagram/m_rozenek.

projekt-lady-2

Irena Kamińska-Radomska

scena z: Irena Kamińska-Radomska, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

WOW! Irena Kamińska-Radomska całkowicie ODMIENIONA na konferencji Projekt Lady

Irena Kamińska-Radomska

scena z: Irena Kamińska-Radomska, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA

Irena Kamińska-Radomska

scena z: dr Irena Kamińska-Radomska, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

Irena Kamińska-Radomska o ślubie Meghan i Harry’ego: NIE złamano etykiety!