Tej jesieni czeka nas prawdziwy wysyp programów rozrywkowych. Mamy Taniec z gwiazdami (zobacz listę uczestników i tancerzy), Jak ONI Śpiewają 2 (zobacz listę uczestników).

Długo mówiło się także o show Nataszy Urbańskiej, nie ujawniano jednak żadnych szczegółów. Domysły skończyły się podczas konferencji na temat programu Przebojowa Noc.

Autorski program Janusza Józefowicza ma zawojować także inne kraje. Podobno już kilka z nich zgłosiło swoje chęci nabycia praw do show.

Jak podaje serwis Wirtualne Media, program będzie można oglądać w niedzielę o 21.10 w dwóch częściach po 40 minut, oddzielonych blokami reklamowymi. W każdym odcinku prezentowana będzie muzyka z różnych zakamarków świata – na pierwszy ogień pójdą Włochy, Rosja, USA, Czechy, Francja, Hiszpania. Widzowie będą wybierali najlepszą piosenkę (przewidziane są nagrody, dla zwycięzcy samochód), a w trakcie każdej będzie pojawiał się tekst utworu, niczym na karaoke.

W każdym odcinku prezentowana będzie także dokładniej kultura danego kraju. Jeden z telewidzów otrzyma bilety na wycieczkę, by ten kraj odwiedzić.

Nie zabraknie także tańca i gości. Ważną częścią każdego programu będzie nauka tańca dla widzów. Zatańczy i zaśpiewa również sama Natasza. Wystąpią także osoby z krajów, którym poświęcony będzie odcinek. Mogą to być gwiazdy, a także np. politycy.

– Przewidzieliśmy także łączenia na żywo z tzw. statystyczną polską rodziną, która na bieżąco skomentuje to, co się dzieje na wizji – mówił na konferencji Józefowicz.

Show wydaje się niezwykle bogaty. Ale czy nie \”przedobrzony\”? Zobaczymy, wszystko zależy od przyjęcia widzów.

Powyżej zdjęcie z premiery Panny Tutli Putli w Teatrze Buffo w 2004 roku.

Zobaczcie video!