Afera związana z romansem Donalda Trumpa poruszyła światowe media. Prezydent miał zdradzać swoją żonę, Melanię, z aktorką porno Stormy Daniels. Mężczyzna uprawiał z seksowną blondynką ostry seks, a nawet kazał bić się gazetą po pośladkach. Rewelacje na temat jego romansu sprawiły, że Melania oddaliła się od męża. Świat obiegły zdjęcia, na których kobieta odrzuca rękę Donalda, gdy ten próbuje chwycić ją za dłoń i dumnie pozować przed fotografami. Ostatnie zdjęcia pary pokazują jednak, że w związku Państwa Trumpów nastąpił przełom.

Kochanka Trumpa opowiada o jego FETYSZACH! Pikantne szczegóły szokują

Paparazzo przyłapał Melanię i Donalda trzymających się za ręce. Na twarzy kobiety malował się uśmiech i zadowolenie. Prezydent niestety wyglądał na zatroskanego i złego. Spacerowali razem po trawniku, a po dawnym ochłodzeniu relacji nie ma już śladu.

Uważacie, że związkowy dramat mają już za sobą? Zdaniem amerykańskich mediów, Melania ma mieć depresje z powodu pełnienia funkcji Pierwszej Damy. Kobieta tęskni za dawnym życiem, z dala od światła reflektorów. Po wypłynięciu informacji na temat zdrady męża, 47-latka zaczęła mieć ataki lęku.

Donald Trump przerywa MILCZENIE na temat romansu ze Stormy Daniels

Czy najnowsze zdjęcia są dowodem na to, że Trumpowie wreszcie sobie wybaczyli? Zobaczcie, jak spacerują po parku.

Przełom w związku Melanii i Trumpa! Zrobili publicznie TO!