Przemek Kossakowski (48 l.) bardzo zaskoczył swoich fanów – kilka dni temu dziennikarz opublikował na Instagramie swoje zdjęcie bez brody. Dziennikarz zdecydował się na radykalną metamorfozę, która jednak nie przypadła do gustu głownie fankom podróżnika.

Wojciechowska i Kossakowski o swoim związku i pierwszej RANDCE

  • Ojej, gdzie jest Przemek? – pytały internautki.
  • Z brodą jakby młodszy 😅 – zauważyła jedna z fanek.

Nawet Martyna Wojciechowska nie kryła zaskoczenia:

Toż to inny facet, a nie mój Koska! – napisała pod zdjęciem partnera.

View this post on Instagram

Myślę, że wszyscy jesteśmy powoli zmęczeni tym całym informacyjnym chaosem dotyczącym koronawirusa. Każdy z nas powoli staje się w tej dziedzinie ekspertem z tym, że nie do końca wiadomo czy to czego jesteśmy w swojej eksperckości pewni, jest też przy okazji prawdą. A było by miło w tym temacie nie popełniać błędów, prawda? Telewizja TTV postanowiła wyjść naprzeciw tym rozterkom i tak, dziś o godzinie 18.05, zostanie wyemitowany pierwszy odcinek programu ,,DeFacto Bosacka. Raport”. W programie tym Kasia Bosacka dokona niezbędnej informacyjnej syntezy, w wyniku której powinniśmy uzyskać klarowny ogląd sytuacji w której utknęliśmy. Będzie więc dawka wiedzy czym tak naprawdę jest koronawirus. Czego unikać a które zagrożenia są nie warte uwagi. Zaproszeni eksperci powiedzą nam co warto kupować na zapas i dlaczego nie jest to papier toaletowy. Wszystko to podane w zgrabnej nie zamęczającej człowieka formie, którą nawet ja jestem w stanie zrozumieć. Program będzie emitowany każdego dnia powszedniego, czyli codziennie, za wyjątkiem sobót i niedziel. DeFacto Bosacka. Raport. Już dziś. Godzina 18.05. Telewizja TTV. Polecam Ps. Nie wiem kto jest na opublikowanym zdjęciu ale ma na sobie moją koszulę.

A post shared by Przemyslaw Kossakowski (@przekossakowski) on

Dziś Kossakowski zadebiutował bez brody na żywo. Dziennikarz pojawił się w Dzień Dobry TVN. Prowadzący nowy program TTV, Down the Road. Zespół w trasie podróżnik pojawił się w studio nie bez powodu. Jako że w swoim programie pokazał grupę osób z zespołem Downa, a dziś właśnie jest obchodzony ich dzień, Przemek chciał zwrócić uwagę widzów na problemy, z jakimi borykają się na co dzień osoby z trisomią chromosomu 21.

Dziś Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa. Każdy komu bliscy są Nasi Ludzie może to celebrować na wiele sposobów. Można dać wyraz integracji, solidarności i poparcia przez zrobienie sobie zdjęcia wykorzystując symbolikę motywu różnych skarpetek, linii na dłoni czy trzech V. Możemy też wesprzeć tych, którzy na co dzień, działają w fundacjach, stowarzyszeniach, czy warsztatach terapeutycznych. Możemy też, do czego gorąco zachęcam, zacząć działać sami, bo w naszym kraju jest jeszcze naprawdę, bardzo dużo do zrobienia. Każde wsparcie będzie dobre i każde będzie właściwe.
Ja dzisiaj wpłacam datek na zbiórkę dla fundacji ,,Ja też”, która wspomaga Naszych Ludzi w Trójmieście.
Jeżeli też zechcesz się dołożyć będziemy Ci wdzięczni – pisze Kossakowski na swoim Instagramie.

View this post on Instagram

Dziś Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa. Każdy komu bliscy są Nasi Ludzie może to celebrować na wiele sposobów. Można dać wyraz integracji, solidarności i poparcia przez zrobienie sobie zdjęcia wykorzystując symbolikę motywu różnych skarpetek, linii na dłoni czy trzech V. Możemy też wesprzeć tych, którzy na co dzień, działają  w fundacjach, stowarzyszeniach, czy warsztatach terapeutycznych. Możemy też, do czego gorąco zachęcam, zacząć działać sami, bo w naszym kraju jest jeszcze naprawdę, bardzo dużo do zrobienia. Każde wsparcie będzie dobre i każde będzie właściwe. Ja dzisiaj wpłacam datek na zbiórkę dla fundacji ,,Ja też”, która wspomaga Naszych Ludzi w Trójmieście. Jeżeli też zechcesz się dołożyć będziemy Ci wdzięczni. Link do zbiórki w BIO.

A post shared by Przemyslaw Kossakowski (@przekossakowski) on

Tymczasem wróćmy do wizerunku Przemka – zobaczcie kilka jego zdjęć zrobionych przed studiem. My wciąż nie możemy się przyzwyczaić…

Przemysław Kossakowski bez brody

Przemysław Kossakowski, SK:, fot. AKPA/AKPA

Jan Pirowski, Przemysław Kossakowski

Jan Pirowski, Przemysław Kossakowski, SK:, fot. AKPA/AKPA

Przemek Kossakowski, Martyna Wojciechowska

Przemek Kossakowski, Martyna Wojciechowska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA