Martyna Wojciechowska (44 l.) i Przemysław Kossakowski kilka miesięcy temu ujawnili, że są razem. To obecnie jedna z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Jednocześnie nie mówią wiele o swoim związku, starają się chronić prywatność.

Przemek Kossakowski komentuje rewelacje o ślubie z Martyną Wojciechowską

Przemek uchylił rąbka tajemnicy w najnowszym wywiadzie dla Twojego Stylu.

Dziennikarka zapytała, jak się poznali.

W studiu Dzień Dobry TVN. Realizowałem odcinek jednego ze swoich programów. Podaliśmy sobie dłonie, spojrzeliśmy w oczy i wyraziliśmy zdziwienie, że przez pięć lat się nie poznaliśmy. Dałem Martynie swój numer telefonu, licząc, że zrewanżuje się tym samym, ale ona zdaje się, miała inne zdanie na ten temat. Zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie. Potem wróciłem na Podlasie i przez pół roku nie mieliśmy kontaktu.

Martyna Wojciechowska przyznaje: NIE mogłam mieć dzieci!

Któregoś dnia w końcu dostał od niej wiadomość.

I nagle któregoś wieczoru dostaję od niej SMS. Wiadomość była pełna pasji i prawdziwego gniewu. Okazało się, że natknęła się na mój program, w którym jadłem zupę z płetwy rekina. Zarzuciła mi skrajną nieodpowiedzialność. Branie udziału w nagannych praktykach dewastujących ekosystem. Ten SMS mnie zachwycił. Postanowiłem udowodnić jej, że zjadanie zagrożonych gatunków to najmniejsza z moich wad. Ten proces trwa do dzisiaj…

Na pytanie, jak stara się jej zaimponować, odpowiedział:

Och, to niekończący się proces. Martyny nie da się zdobyć, na nią trzeba zasłużyć. Martynie nie zaimponujesz szaleństwem, bo na swoim koncie ma ich więcej. Nie zaimponujesz szybką jazdą samochodem, bo zrobi to lepiej. Jeżeli więc można jej czymś zaimponować, to byciem obok tak, żeby była pewna, że zawsze może na mnie liczyć. Ja wiem, że to może się wydać naiwne i egzaltowane, ale życie razem jest o wiele prostsze niż czasami nam się wydaje.

Martyna Wojciechowska ma nowy tatuaż – nie zgadniecie, co wybrała tym razem

Trzeba przyznać, że pięknie wypowiada się o swojej kobiecie.

Przemysław Kossakowski zdradził TRUDNE początki relacji z Martyną Wojciechowską

Przemysław Kossakowski zdradził TRUDNE początki relacji z Martyną Wojciechowską