Jakiś czas temu w mediach pojawiły się plotki o rzekomej ciąży Hailey Baldwin. Piękna modelka i jej mąż, Justin Bieber z pewnością planują powiększenie rodziny, jednak jako praktykujący chrześcijanie zdecydują się na ten krok najprawdopodobniej dopiero po ślubie kościelnym. Jak na razie powiedzieli sobie „tak” jedynie w Urzędzie stanu cywilnego. Mimo że para stara się bronić prywatności, Hailey uwielbia podsycać plotki na swój temat, a jej najnowsze instagramowe zdjęcie wywołało niemałą burzę.

Justin Bieber na CZUŁEJ randce z żoną. Niech Selena lepiej na to nie patrzy…

Na fotografii widzimy, jak Hailey trzyma bobasa:

Absolutnie uwielbiam dzieci – i boli mnie serce, gdy widzę dzieci, które są w potrzebie. Dlatego nawiązałam partnerską współpracę z UNICEF.

– czytamy w opisie fotografii.

Internauci nie tylko docenili dobre serce 22-latki, ale stwierdzili również, że jej post świadczy o tym, iż niedługo doczeka się własnej latorośli. Niektórzy wręcz błagali, by Hailey i Justin zdecydowali się na dziecko:

Nie mogę się doczekać, kiedy zostaniesz mamą.

– Wyobrażam sobie ciebie w roli matki.

Czyżby w modelce obudził się instynkt macierzyński? Należy pamiętać, że presja fanów i otoczenia dotycząca ciąży może mieć bardzo złe skutki. Katarzyna Warnke w rozmowie Kozaczkiem przyznała, że przez negatywne emocje kobieta potrafi się zablokować i przeżyć wielki dramat. Mamy nadzieję, że w przypadku Hailey wszystko pomyślnie się ułoży.

Warnke o ciąży: jeżeli mam urodzić, to za chwilę! To niesmaczna presja!

Zobaczcie urocze zdjęcie modelki. Wygląda pięknie? Małżeństwo jej służy?

Przez TO zdjęcie Hailey Baldwin potwierdziła, że planuje z Bieberem dziecko?

Przez TO zdjęcie Hailey Baldwin potwierdziła, że planuje z Bieberem dziecko?