Zorganizowanie wesela to poważne przedsięwzięcie. Przyszli państwo młodzi mają często na głowie mnóstwo obowiązków związanych z życiem codziennym, co sprzyja zapomnieniu o dość ważnych szczegółach uroczystości. Jednym z najczęściej pomijanych elementów jest wybór weselnej papeterii.

Zaproszenia na najważniejszy dzień w życiu

Wysłanie zaproszeń na ślub to raczej ten element, o którym wszyscy pamiętają. Jednak wiele osób nie przywiązuje do niego zbyt dużej uwagi i stawia na przypadkowy wzór. Tymczasem zaproszenia ślubne to rodzaj uroczej pamiątki dla gości, a także możliwość przekazania subtelnej informacji o motywie przewodnim wesela. Jaki wzór warto wybrać?

Zasady są dość proste. Jeśli uroczystość ma mieć charakter rustykalny czy też boho, to warto zwpostawić na zaproszenia ślubne z kwiatami, akwarelową grafiką i nawiązaniami do naturalnej zieleni. Wytworne, eleganckie wesele wymaga równie dostojnych zaproszeń z kunsztownymi zdobieniami. Państwo młodzi mają spore poczucie humoru? Warto pokazać to w formie zabawnych zaproszeń!

Winietki dla zachowania porządku

Wesela z możliwością dowolnego wyboru miejsca przez gości już raczej się nie zdarzaja. O wiele praktyczniejszym rozwiązaniem jest zaplanowanie rozmieszczenia gości i ustawienie na stołach bilecików z imionami. Pozwoli to uniknąć zbędnego chaosu, niezręcznych momentów czy wręcz frustracji. Dzięki takiemu rozwiązaniu wszyscy będą na pewno bawić się o wiele lepiej!

Firmy oferujące weselną papeterię na pewno zaskoczą niejedną parę bogactwem wyboru. Winietki same w sobie mogą być piękną dekoracją stołu, dlatego warto wybrać bileciki ze wzorem nawiązującym do stylu wesela. Wielu gości na pewno doceni dbałość o najdrobniejsze szczegóły, a oryginalne winietki mogą stać się małymi, uroczymi bohaterami na zdjęciach z wesela.

Etykietki na butelki weselne dla pełnej harmonii

Motywów związanych ze stylem wesela nie powinno zabraknąć także na butelkach z alkoholem. Współczesne wzornictwo w połączeniu z nowoczesnymi technologiami daje niemal nieograniczone możliwości. Na butelce może pojawić się zdjęcie świeżo upieczonych małżonków, zabawny rysunek czy tradycyjny wzór z kwiatami i zdobieniami. Wiele par umieszcza na butelkach swoje imiona oraz datę ślubu, często można też spotkać bardzo zabawne napisy.

Podziękowania dla gości

Żadna impreza weselna nie byłaby udana, gdyby zabrakło na niej wyjątkowych gości. To właśnie oni mają ogromny wpływ na atmosferę podczas przyjęcia. Warto docenić fakt, iż zechcieli uczestniczyć w tym szczególnym dla młodej pary dniu. Firmy z branży weselnej oferują mnóstwo ciekawych pomysłów na podziękowanie gościom za ich obecność. Największą popularnością cieszą się małe słoiczki z miodem, zapachowe świeczki z personalizowaną etykietą oraz pudełeczka ze słodyczami. To mały gest, który na pewno wywoła uśmiech na twarzach bliskich.

 

Materiał promocyjny