Impreza z okazji 50. urodzin Seana Combsa, czyli P. Diddy’ego zgromadziła mnóstwo gwiazd. Na party bawiły się siostry Kardashian – Jenner, nie zabrakło też wielkiej divy. Beyonce przyszła na imprezę z mężem, Jayem Z.

Tak Jay Z DBA o swoją Beyonce – zobaczcie zdjęcia

Kim, Kylie i Khloe postawiły na seksowne kreacje odsłaniające dekolty. Wszystkie siostry miały na sobie długie suknie – Kim postawiła na jasne złoto, Khloe na kolor starego złota, a Kylie zaprezentowała się w czarnej kreacji.

Pięknie wyglądała tego wieczoru Beyonce. Diva postawiła na strojną kreację z bardzo wysokim rozcięciem na dole i górą, która odsłaniała cały dekolt. Bee postawiła na srebrne dodatki, miała też nową fryzurę – gwiazda zafarbowała włosy na ciemny brąz i wyprostowała je.

Nie zabrakło wspólnych zdjęć – jubilat pozował z pięknymi paniami (na Instagramie Khloe pojawiła się fotka z siostrami i Diddym), były też pamiątkowe zdjęcia jubilata z Jayem Z. Jednak największe emocje wzbudziła fotka Jaya i Kanye Westa, którzy witali się uściskiem dłoni. Przypomnijmy, że genialne kiedyś relacje obu raperów bardzo się popsuły kilka lat temu, gdy Kanye zaczął głosić swoje niepopularne w niektórych kręgach poglądy polityczne. Raperów poróżniły też sprawy osobiste – West miał się poczuć dotknięty tym, że Beyonce lekceważyła jego żonę, Kim Kardashian.

38-letnia Beyonce błysnęła brzuszkiem (i gołymi stopami) w drodze na jacht (ZDJĘCIA)

Co prawda nie doczekaliśmy się wspólnej fotki Bee i Kim, ale uśmiechnięci Kanye i Jay to już coś! Może jeszcze się pogodzą, a ich żony zaczną ze sobą rozmawiać?