Książę Harry (38 l.) i Meghan Markle (42 l.) w miniony piątek zostali sfotografowani w prywatnej loży na koncercie Beyoncé na stadionie SoFi w Los Angeles. Towarzyszyła im matka Meghan – Doria Ragland.

Meghan Markle marzy o Oscarze i prowadzi rozmowy z „wielkimi reżyserami”

Meghan posłuchała prośby artystki i jak inni uczestnicy koncertu miała na sobie srebrny akcent w postaci cekinowej spódnicy ołówkowej. Książę Harry założył szarą koszulkę i marynarkę, by chociaż odrobinę wbić się w dress code.

Na zdjęciach, które obiegły internet widać szalejącą do muzyki Meghan. Jednak Harry nie bawił się tak dobrze, jak ona czy teściowa. Widać jak stoi z rękami w kieszeniach i zagląda w telefon.

Meghan i Harry na koncercie Beyoncé

Meghan Markle i książę Harry widać lubią chodzić na koncerty, gdyż niedawno zostali sfotografowani na wydarzeniu Taylor Swift z trasy „Eras” w Inglewood, a także Johna Johnsona w Santa Barbara.

Matka Meghan Markle imprezuje z Kim Kardashian

W przyszłym tygodniu książę Harry wybiera się do Londynu z okazji rocznicy śmierci jego babci królowej Elżbiety II, a następnie przeniesie się do Berlina, by wziąć udział w sportowym wydarzeniu Invictus Games, gdzie dołączy do niego Meghan.