KJ Apa (22 l.) jest teraz nowym ciachem, w którym zakochały się tłumy nastolatek. Aktor na swoim koncie rolę w popularnym serialu „Riverdale”. KJ postanowił wybrać się na poranny spacer po Los Angeles jednak zapomniał… koszulki. Wszystkie fanki z pewnością są mu teraz wdzięczne i liczą, że aktor częściej będzie zapominał o elementach garderoby.

Gwiazda „Riverdale” wzięła BAJKOWY ŚLUB! (ZDJĘCIA)

Aktor „Riverdale” KJ Apa bez koszulki

Riverdale” bije rekordy popularności na Netflix’ie. Głośny serial dla nastolatków wypromował aktorów na międzynarodowe gwiazdy. Jednym z nich jest przystojny i wyrośnięty jak na swój wiek serialowy Archie, w którego wciela się KJ Apa. Nowozelandzki aktor doprowadził wszystkie fanki do omdlenia, gdy pojawił się BEZ KOSZULKI na porannym spacerze po Los Angeles.

5 powodów, by zacząć oglądać Riverdale już dzisiaj!

KJ Apa

Fot.Forum/Backgrid USA

Do Apy dołączył jego równie przystojny kolega z serialowej rodziny, Charles Melton (22 l.), który również tego dnia zrezygnował z koszulki. Przyjaciele wyglądali na pochłoniętych rozmową i nawet stojący przed nimi fotoreporterzy nie mogli wyprowadzić ich z równowagi.

Wstrząsające szczegóły na temat śmierci Luke’a Perry’ego. Rodzina podjęła wyniszczającą decyzję

Ciekawostką jest, że KJ Apa dla serialu regularnie poświęca swoje… WŁOSY. Aktor praktycznie co tydzień musi je zafarbowywać na rudy kolor. Prywatnie KJ jest brunetem, jednak twórcy serialu widzieli Archiego, jako rudowłosego chłopca. To jednak nie jest koniec poświęceń dla roli.

KJ często prezentuje swoją muskulaturę na ekranie, dlatego zawsze musi być formie – jednak wizażyści codziennie wkładają ogrom pracy w zakamuflowanie tatuaży na ciele aktora.

KJ Apa

Fot.Forum/Backgrid USA

KJ Apa

Fot.Forum/Backgrid USA

Aktor barki i przedramiona ma pokryte tatuażami. Z pewnością codzienne przykrywanie ich na planie musi być męczące, jednak czego nie robi się dla roli a przy okazji dla sławy.

KJ Apa

Fot.Forum/Backgrid USA

KJ Apa farbuje włosy na rudo:

View this post on Instagram

life can be crazy sometimes

A post shared by KJ Apa (@kjapa) on

Serial „Riverdale” rozpoczął się w 2017 roku, a nowe sezony wypuszczane są regularnie co rok. Nic nie zapowiada, by w najbliższym czasie w obsadzie miało zabraknąć KJ Apy.

Oglądacie serial „Riverdale”?

Podoba się Wam KJ Apa w roli Archie’go ?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Gwiazda serialu „Riverdale” pokazuje zdrowo wyglądającą sylwetkę w limonkowym bikini (FOTO)

Justin Bieber bez koszulki pokazał nowy tatuaż (INSTAGRAM)

Śmierć Luka Perrego pokrzyżowała plany. Co dalej z „Riverdale” i „Beverly Hills, 90210”?