Justin Bieber (26 l.) szykuje się na poważne zmiany w swoim życiu. Celebryta zapowiedział, że w tym roku wyda płytę  pt.„Changes”, która ma się ukazać już w lutym. Rozpocznie również trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Przy okazji, również w tym roku ma ukazać się serial dokumentalny przedstawiający jego życie. U Biebera szykuje się teraz naprawdę pracowity czas. Wokalista postanowił to uczcić i zafundował sobie nowy tatuaż!

Justin Bieber zabrał żonę na randkę. Hailey pokazała, że jest ZABORCZA!

Wytatuowana klata Justina Biebera

Justin Bieber uwielbia tatuaże i na swojej skórze ma ich naprawdę sporo. Gwiazdor na początku kariery wyglądał bardzo niewinnie, ale na przestrzeni lat, gdy miał coraz większą styczność z show-biznesem – wokalista drastycznie zmienił swój wizerunek. Bieber zaczął ostro trenować na siłowni, zmienił stylówkę i zaczął tatuować swoje ciało. W pewnym momencie swoje kariery przylgnęła do niego łatka naczelnego skandalisty i awanturnika. Więcej spokoju i stabilizacji do jego życia wprowadziła Hailey Bieber.

W grudniu pisaliśmy o tym, że Justin ozdobił swoją szyję tatuażem jaskółki, która symbolizuje odrodzenie, sukces i wolność. Tym razem wokalista zdecydował się na liściasty wieniec, który ozdabia jego skórę tuż nad obojczykami. Nowy malunek wygląda trochę jak wytatuowany naszyjnik. Wieniec jest symbolem triumfu i zwycięztwa. Widać, Justin ma konkretne plany co do promocjo nowej płyty.

Justin Bieber pokazał nowy tatuaż:

View this post on Instagram

👅💦🔥

A post shared by Canadian trans Boylieber 🔥🇨🇦♂️ (@justinsjerry16) on

Justin Bieber

Fot.Instagram/justinbieber

Podoba Się Wam jego nowy tatuaż?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Już jest serial o Justinie Bieberze! To może ZASMUCIĆ fanów

Hailey Bieber ma wrodzoną wadę. Nie mogła dłużej tego ukrywać

Hailey Bieber gładką skórę zawdzięcza tym kosmetykom. Znamy polskie odpowiedniki (PIELĘGNACYJNE ŚRODY)

Justin Bieber Hailey Bieber

Fot.Forum

Justin Bieber Hailey Bieber

Fot.Forum/Backgrid USA